04.08.2013 Forum Duyurusu
TeratosTeratos
Üye
Todzanın atılımı yerinde bir karar olmuş bence de.En son ne yaptı bilmiyorum ama daha önceden de yanlış moderasyon yaptığını düşünmüştüm.Bir üyeye geri gelse de banlayacağım ben oldukça ona rahat yok falan demişti kime dediğini hatırlamıyorum ama.Eğer birisi foruma girmemesi gereken biriyse süresiz ceza verirsin sen ne uğraşıyorsun bir daha geri gelse de ceza vereceğim diye falan.

Onun dışında yen modlar zaten üyelerle iç içe.Mod mu değil mi anlaşılmıyor bile

Beğenenler: har

118118
Üye
Kesin bana demiştir...

RelentlessRelentless
Üye
yeterince mod var yav niye üyelerden mod oluşturulmaya çalışılıyor yine
illa üyelerden biri mod olacaksa yine bari tool abimiz olmalı ama ne kadar heveslidir çocuk bakıcılığı yapmakta bilemem.

118118
Üye
Modluk için değil yav, oropher ile konuşulacak, böyle böyle olsa güzel olur diye.

Akil insan heyeti kuracaklar...

RelentlessRelentless
Üye
meclis kurulsun bence
antalyadan sen vekil çıkarsın
larayı avucunun içi gibi bilen adam
creiGncreiGn
Üye
118 dedi:

Akil insan heyeti

Foruma ara ara bakıyorum da, şuna bi gülmeden edemedim.

Beğenenler: 118, har

NesteressNesteress
Üye
aztek ve skytalker gibi iki sinirli insan yan yana gelirse kavga çıkar her türlü :P

Beğenenler: __skytalker__, rubyred, Piranha, har

RedBeardRedBeard
Üye
oropher dedi:

Vay vicdansızlar, insan araya bir tane de "ama yönetim iyi bence ya" kişisi sıkıştırır..

Eğer bahsedilen kişiler için itiraz yoksa ben şu an müsaitim..
o kişiler veya şu an müsait olan başkası ile görüşmeyi yapabiliriz..

Ben beğeniyorum seni ve yönetimini. Valla kralcı olayım diye demiyorum, az çok biliriz birbirimizi de abicim dergi yazarlarının olduğu zaman neydi öyle. Hiç yönetim olmaması daha iyi değil.

Durmak yok yola devam. =P

Yunus atarlıdır falan da çok iyi bir insandır bu arada. Ne oldu bitti bilmiyorum ama, moderasyon yerine eski nickiyle falan üye olarak kalsaydı sadece, keşke.

TodzaTodza
Üye

Yunus atarlıdır falan da çok iyi bir insandır bu arada. Ne oldu bitti bilmiyorum ama, moderasyon yerine eski nickiyle falan üye olarak kalsaydı sadece, keşke.

Buradayım yahu, ban falan yok :) Turgut'la el sıkıştık dargınlık kırgınlık olmadan ayırdık yolları, sıkıntı yok yani de moderasyon öncesi zaten nadiren bakıyordum foruma bundan sonra da pek aktif olmam heralde. Eyvallah :)

RelentlessRelentless
Üye
Küstürdünüz Todza'yı işte bırakcak forumu. Adama ağız tadıyla iki resim sildirtmediniz yav.
discussioncontroller