Tasarımı Değişikliği (Devrim adı altında)
akin
Üye
Bence 2014'e girerken ana sayfa tasarımını da değiştirin. Siteye girer girmez başlıklara bile bakmadan insan çıkmak istiyor. Mesala GTA V diye başlık görüyorum. Rockstar Games'in sitesine girip ordan bakıyorum (O derece yani). Bence değişiklik şart.

Hani ağustos sayısında da devrim diye bir yazı vardı ya siteye de tekrardan bir el atın.

Mesala bir tasarım yarışması yapılabilir.
118118
Üye
SİTENİN YAZILIMINA BİR DAHA DOKUNURLARSA FORUM AHALİSİ BUNU KALDIRAMAZ, HAYAT ENERJİMİZ BİTER VE YOK OLURUZ BU DİYARLARDAN...

Beğenenler: creiGn, phd

rubyredrubyred
Üye
samsona katılıyorum ve bu sefer gerçekten öz hakiki ogz forumunu açarım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
@ akin

Daha kaç ay oldu değişeli ana sayfa. Hele bi' otur soluklan yeğen. Forum tasarımı konusunda el attıkça sıçıyorlar. Kalsın böyle daha iyi. Ana sayfa çok da tın. Devrim dedikleri mevzu dergi için. Aman dergi için olsun sadece. Site ''devrimlerini'' gördük kaç seferdir.
118118
Üye
Ha, konuyu da boşuna açmışsın, haklı olsan bile kimse seni dürlemeyecek (Dürlemek ayıp olmadığı için bunu kullanmakta karar kıldım)

Forumu gerçekten sevip, önemseyen bir sürü kişi tonla WoT döşedi, ama onlar bile tınlanmadı ki bu adamlar senelerdir forumda olan adamlar...
Sifon
Üye
Forumun şuanki teması öncekine göre 10 kat falan iyi
118118
Üye
Komik değildi...

Beğenenler: Nesteress, aztek

AlphariusAlpharius
Üye
mobil versiyonu fena değil yaw

Beğenenler: AK_Lampard

TaxmanTaxman
Üye
Sifon dedi:

Forumun şuanki teması öncekine göre 10 kat falan iyi

118 dedi:

Komik değildi...

10 kat iyi olmasa da şu anki forum temasında çok sorun göremiyorum.

HOXHOX
Üye
http://oyungezer.com.tr/forum/discussions

pek fazla foruma üye olmadım ama şu olayı sadece bu forumda gördüm ki bence rönesansla yarışır. ayrıca mesajınız taslaklara kaydediliyor daha ne istiyonuz. pixel sınırlamasız resim eklemeye olanak sağlayan imza sistemi getirilsin yeter.
CaturdayCaturday
Üye
HOX dedi:

http://oyungezer.com.tr/forum/discussions

pek fazla foruma üye olmadım ama şu olayı sadece bu forumda gördüm ki bence rönesansla yarışır. ayrıca mesajınız taslaklara kaydediliyor daha ne istiyonuz. pixel sınırlamasız resim eklemeye olanak sağlayan imza sistemi getirilsin yeter.

Bence imza sistemi apaçiliğe giden yol olur.
Bana göre görüntü kirliliği.
discussioncontroller