Hearthstone
PotterPotter
Üye
bu updateler sıkıntılı. geçen hots oynarken bi arkadaş fark etti "oyun kadar patch indiriyoruz hots'a pc'de 20gb yer ayrılmış silip yüklesem daha az tutar" diye. bunu da silip indirsek 2.5 gb falan değil mi zaten 4 küsür indirceğini sanmam
JerryJerry
Üye
Blizzard oyunları casc dosya sistemini kullanıyor ve bu sistemin çöp temizliği yok. Yeni yama geldiği sürece klasörün boyutu artacaktır. Geçerliliğini yitirmiş ve kullanılmayan dosyalar yer kaplamaya devam ediyor yani.

Legion ek paketiyle birlikte wow'u sıfırdan kurunca 60gb'lık klasörün 41gb'a indiğini gördüm.

Beğenenler: Potter

PotterPotter
Üye
baya kötüymüş
GunGun
Üye
Neyi düzgün ki? Spaghetti code ile çalışıyor Wow. Devleri de tembel olunca böyle oluyor maalesef.
JerryJerry
Üye
İşin kötü yanı, eskiden garbage collection vardı(Mpq kullanıyorlardı). Oyunlara ek paket geldiğinde fazladan 20-30 dakika bekletip, kullanılmayan dosyalar temizlenirdi.

Casc dosya sisteminin ne gibi bir artısı olduğu bilmiyorum ama bütün oyunlara entegre edildi.

Wow'un motoru konusunda da haklısın. Ne olduğu belli olmayan, temel özellikleri 2001'den kalma ancak 2016'nın teknolojilerini kullanan saçma sapan bir şey ortaya çıkardılar.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

ripperkamil93ripperkamil93
Üye
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20303031/upcoming-balance-changes-update-613-9-28-2016

OTK Warrior gg olmuş.

Yogg-Saron will now stop casting spells if, during Yogg-Saron’s battlecry, it is destroyed, silenced, transformed, or returned to its owner’s hand.

Beğenenler: Dharkan

PotterPotter
Üye
İyi olmuş değişiklikler
DharkanDharkan
Üye
OTK yerine fatigue'leri justicar'ları nerflesinler

bıktım armor stack destelerinden
CaturdayCaturday
Üye
Dharkan dedi:

OTK yerine fatigue'leri justicar'ları nerflesinler

bıktım armor stack destelerinden

ulan oyunda fatik mi kaldı,ot mu çekiyorsun kardeşim sen
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20303032/try-twitch-prime-and-get-tyrande-whisperwind-9-30-2016

Twitch Prime is available to all Amazon Prime members including Amazon Student, and is available to customers in the United States, Canada, UK, Germany, France, Italy, Spain, Belgium, and Austria.

Adamlar resmen dalga geçmiş ya.
discussioncontroller