Mists of Pandaria Ending Cinematic - Horde & Allience - Yeni Warchief belli oldu
dorydory
Üye
Eveeet,
Allience Ending:
Spoiler:

Horde Ending:
Spoiler:

Evet yeni Warchief'imiz Vol'jin oldu. Şurdan okuyabilirsiniz.

Yine Blizzard'ın bize attığı bi kazık bu. Hordeu adam yerine koyan yok be. Önce o öküzcan'ı bize warchief yaptılar sonra "tamam tamam bu seferki hiç akla gelmicek biri olcak söz" dediler, ilk akla gelen adam Vol'jin, çötenk diye warchief oldu.
Yok muydu koskoca hordeda oraya yakışır bi adam da gittiniz trollü oturttunuz >:-O
GunGun
Üye
>Vol'jin'in yakışmadığını iddia etmek.

Ben Saurfang geçsin isterdim ama Vol'jin gayet güzel oldu. Neyini beğenmedin? :D
dorydory
Üye
Ya adam troll.. tinerci kılıklı.. undercity'e girerken "siz gidin ben kapıyı bekliyim"
Saurfang dururken, ne alaka şimdi?
yeni warchief dediler "nolur Vol'jin olmasın yaa" moduna girdik biz zaten. Sonra işte süpriz olcak, şok edicez falan açıklamaları ile rahatladık ama gel gör ki..
GunGun
Üye
Ben memnunum Warchieften, Vol'jin'i severim ben. Bence güzel oldu. Saurfang, Vol'jin ya da Baine geçmeleydi zaten, bunlardan biri geçti. Hellscreamler de yok olup gittiler. Thrall zaten mallığı en başında yaptı Garrosh'u Warchief yapmakla.

cCc Darkspear Revolutionary cCc
dorydory
Üye
Baine Bloodhoof warchief olmak için yeterli wisdoma ve experiencea sahip değil, o olamazdı.
Thrall'a mal demeyelim lütfen kavga çıkar :-D

Beğenenler: Bonecrusher

GunGun
Üye
Mal değil ama yaptığı mallık. Garrosh'u kim niye yapsın Warchief? Yoksa Thrall'ı seviyoruz.
118118
Üye
1- Başlığı mevcut zaten.

2- Thrall gayet sığırın önde gideni oldu son zamanlarda.

Hangi akla hizmet seçiyor Garrosh'u anlam vermek mümkün değil, mantıksız. Ona gelene kadar Saurfang var, hatta Vol'Jin var, Cairne var. Thrall, Cairne'in kanını elinden nasıl temizlemesi mümkün değil. Horde'un içinde büyümemiş birini getirip Warchief yapıyorsun, sırf arkadaşının oğlu diye.

Vol'jin olmasına ayrıca hem sevindim hem de üzüldüm. Çok iyi bir Warchief olucak orası kesin, fakat ben de farklı birini bekliyordum. Gerçi iki seçenek vardı, Thrall olmayacaktı ve de Baine ya da Vol'jin olacaktı, ama ne bileyim, tatmin etmedi beni şahsen.

Thrall mallık yapmadı yani, son zamanlarda gayet sığırın önde gideniydi.

Varian ise hiç beklemediğim yerden vurdu, Jaina ve Varian yer değiştirdi adeta. Asıl merak ettiğim sonraki ek paket ve Horde vs Alliance nasıl olacak.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
horde ve alli ye alternatif gelmesi wow'un çehresini değiştirecektir.uzun yıllardır bunu bekliyorum.o zaman belki bir bakmak için girerim.
118118
Üye
Horde-Alliance arası Nötr olsa, üçüncü bi faction gelse bence daha iyi olur.

Mekanik olarak nasıl ayarlanır bilmiyorum ama birbirinden son derece nefret eden iki grubun her ek pakette ortak bir tehdit için bir araya gelmesi baydı artık...

Beğenenler: Analog

hysteriaZRZhysteriaZRZ
Üye
Forsaken ayrılsın, bütün ırklara atar yapsın, hepsini katletsin.
dodgerdodger
Üye
118 dedi:

Horde-Alliance arası Nötr olsa, üçüncü bi faction gelse bence daha iyi olur.

Mekanik olarak nasıl ayarlanır bilmiyorum ama birbirinden son derece nefret eden iki grubun her ek pakette ortak bir tehdit için bir araya gelmesi baydı artık...

Lore ve raidlerde sıkıntı olmaz da, bg açısında aklıma pek birşey gelmiyor. En düz seçenek bildiğin 3 taraflı savaş ama ilk düşüncede kafama yatmadı şahsen.

discussioncontroller