Mists of Pandaria Ending Cinematic - Horde & Allience - Yeni Warchief belli oldu
118118
Üye
dodger dedi:

118 dedi:

Horde-Alliance arası Nötr olsa, üçüncü bi faction gelse bence daha iyi olur.

Mekanik olarak nasıl ayarlanır bilmiyorum ama birbirinden son derece nefret eden iki grubun her ek pakette ortak bir tehdit için bir araya gelmesi baydı artık...

Lore ve raidlerde sıkıntı olmaz da, bg açısında aklıma pek birşey gelmiyor. En düz seçenek bildiğin 3 taraflı savaş ama ilk düşüncede kafama yatmadı şahsen.

Sıkıntı PvP'de zaten, yeni bir şekil yapmaları lazım deme sebebim zaten raidler falandı.

İki farklı faction'dan birini seçmemiz şu an için bir şey değiştirmiyor, sadece ırk farkı ki racial özellikler de oyunu çok değiştirmiyor zaten...

BG açısından da pek problem yok aslında, King of the Hill modlu harita eklerler olur biter...
BonecrusherBonecrusher
Üye
bana şey anlamsız geliyor. night elflerle humanların anlaşabildiği bir dünyada, taurenlerle dwarflar, taurenlerle night elfler anlaşamıyor. illa alliance - horde diye ayrılcak.

tamam anlıyorum ilk warcraft 1 oyunu human vs orc diye geçiyordu da, dünya epey süredir sadece human ve orctan oluşmuyor. troll, tauren, dwarf yanyana gidip içki için kafayı bulsa mesela... öyle bi grupta yer alsam felan...

Beğenenler: Analog, dory

118118
Üye
Ona ben de anlam veremiyorum, faction olarak anlamlı bi Horde var, onlar da "Aga tek kaldık, popomuzu ellerler bizim, bari yok olmamak için toplanalım, birlik olalım" şeklinde düşünürsek gayet anlamlı, ama Burning Legion ile kafa kafaya çarpışmış olan Nelf'lerin, Belflerle anlaşamaması (Bir yere kadar anlamlı da Nelfler de artık mage olabildiğine göre aradaki küslük saçma oluyor) Draeneiler falan düşününce biraz saçma oluyor.

İnsanlar hadi cücelerle muhteşem ilişkileri olsun, oradan Gnomelar da anlamlı geliyor fakat Alliance'ın geri kalanı "Bunlar nasıl oldu da birlik oldular yaw diye düşündürtüyor...

Ha kaç senelik panda arkadaşların da sırf adalarına zeplin düştü diye birbirine karşı düşman olması ayrı saçma...

En azından DK olamıyorlar da saçmalık derecesini çok ileri taşımamışlar...

Beğenenler: Bonecrusher

GunGun
Üye
Goblinin şaman olduğu yerde mantık aramıyorum ben.
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
118 dedi:

Ona ben de anlam veremiyorum, faction olarak anlamlı bi Horde var, onlar da "Aga tek kaldık, popomuzu ellerler bizim, bari yok olmamak için toplanalım, birlik olalım" şeklinde düşünürsek gayet anlamlı, ama Burning Legion ile kafa kafaya çarpışmış olan Nelf'lerin, Belflerle anlaşamaması (Bir yere kadar anlamlı da Nelfler de artık mage olabildiğine göre aradaki küslük saçma oluyor) Draeneiler falan düşününce biraz saçma oluyor.

İnsanlar hadi cücelerle muhteşem ilişkileri olsun, oradan Gnomelar da anlamlı geliyor fakat Alliance'ın geri kalanı "Bunlar nasıl oldu da birlik oldular yaw diye düşündürtüyor...

Ha kaç senelik panda arkadaşların da sırf adalarına zeplin düştü diye birbirine karşı düşman olması ayrı saçma...

En azından DK olamıyorlar da saçmalık derecesini çok ileri taşımamışlar...

Worgen'ların ally olması bir derece mantıklı ama ben Varian olsam şahsen kabul etmezdim..Sen git savaşın ortasında şehrini kapat, sonra bizi dövüyolar diye git yardım iste...

118118
Üye
Worgen'ların Alliance'a katılması son yıllarda olan en mantıklı şeylerden biri adeta...
BiqBossBiqBoss
Üye
Worgenların Male modellemesi şöyle olsa ne olurdu ki
Spoiler:
image

Head gearlar çok sırıtıyor.

Beğenenler: Bonecrusher, dory

dorydory
Üye
oyunu en başından beri horde oynuyorum, burda allylar kaka pis yapmaya da gelmedim ama worgen cok gay arkadaş =/ hikayesi neymiş diye başlangıç questlerini yapmak isterken fenalar bastı kapattım.

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
>worgen
>gay

u wot m8
dorydory
Üye
e öyle ama :-D
discussioncontroller