Mists of Pandaria Ending Cinematic - Horde & Allience - Yeni Warchief belli oldu
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

>victorian era britanyası
>ingiliz aksanları
>klasik kurtadam origini
>gay

yoo dostum yoo

Beğenenler: 118, Elagord

matthdogmatthdog
Üye

bana şey anlamsız geliyor. night elflerle humanların anlaşabildiği bir dünyada, taurenlerle dwarflar, taurenlerle night elfler anlaşamıyor. illa alliance - horde diye ayrılcak.

tamam anlıyorum ilk warcraft 1 oyunu human vs orc diye geçiyordu da, dünya epey süredir sadece human ve orctan oluşmuyor. troll, tauren, dwarf yanyana gidip içki için kafayı bulsa mesela... öyle bi grupta yer alsam felan...

Tauren - Dwarf anlaşması çok mümkün değil, Orc - Human ikilisi dışında Horde ve Alliance içerisinde birbirinden en çok nefret eden türler o ikisi. Wildhammer hariç Dwarf medeniyetinin Tauren deitysi "Earth Mother" a karşı işlediği ciddi suçlar mevcut, agresif madencilik tutkularından doğan.

Night Elf - Troll olayı da aynı şekilde, kendilerinin de Troll kökenli olduklarını bilen yaşlı Night Elfler, örneğin Tyrande Whisperwind, Troll atalarının yamyamlığa ve kurban vermeye kadar varan tribal kültürlerini Night Elfler adına utanç kabul ediyor, bunu Siege of Orgrimmar'daki ufak monoloğunda da görmek mümkün zaten.

Yakın tarihten kaynaklı, benzer ciddi anlaşmazlıkları Worgen -Forsaken, Orc - Dwarf, Human - Forsaken, Human - Goblin, Gnome - Goblin, Worgen - Orc, Blood Elf - Night Elf arasında da görmek mümkün, yine Taurajo kampının çoluk çocuk demeden insanlar tarafından yakıp yıkılmasından, ya da Echo Adalarının Warcraft 3'te Human donanması tarafından bombalanmasından sonra Tauren - Human veya Troll - Human olayından da çok bir şey beklemeyin.

Uzun lafın kısası barış olsun olmasın, arada epey uzlaşılmaz bir tansiyon var.
BonecrusherBonecrusher
Üye
worgen fena değil aslında ama oynarken sanki out of place gibi hissettim.
118118
Üye
Worgenlar furry oalcak diye çok korkmuştum fakat bildiğin Kurtadam benzedikleri için Blizzard'ı tebrik ettim.

Ha Worgen seçen insanlar yine xXSephirothxdkXx diye nick almaya devam ediyorlar orası ayrı...
GunGun
Üye
>Blood Elfer varken başka bir ırka gay demek.

Not: Bu kullanıcının açtığı her 5 karakterden 4'ü belftir.

Worgenlerin başlangıç bölgeleri inanılmaz bayık ama yav. Atmosferinden falan bahsetmiyorum, o çok güzel ama gereksiz uzun süren questleri var gibi sanki.

Beğenenler: dory

dorydory
Üye
Belfler ölsün zaten, ken ve barbi kılıklılar :)

Not: Bu kullanıcının 3 adet belf karakteri bulunmaktadır.

Bence worgen classı ve beraberinde goblinler databasede gereksiz yer kaplıyolar.
118118
Üye
Gun dedi:

>Blood Elfer varken başka bir ırka gay demek.

Not: Bu kullanıcının açtığı her 5 karakterden 4'ü belftir.

Worgenlerin başlangıç bölgeleri inanılmaz bayık ama yav. Atmosferinden falan bahsetmiyorum, o çok güzel ama gereksiz uzun süren questleri var gibi sanki.

Evet Gilneas'ta gereğinden fazla vakit geçiriliyor bence de.

Şehirden çıktıktan sonra sıkılıyorum ben mesela.

Belfler aslında bana hiç gay gelmiyor.

Belf DK dersen orası ayrı ama asfasfd

Belf DK görmekten sıkıldığım kadar hiç bir şeyden sıkılmadım. Hele yeni karakter kasarken Hellfire dungeonları + Belf DK kombosu ölümcül bir şey.
GunGun
Üye
Spoiler:
image

<3<br />
Şunu beğenmiyor musun sen şimdi kardeş?

Şu belf dişisini kim tasarladıysa eline koluna sağlık yalnız. Mükemmel yav.

Üste edit: Abi hep dans yüzünden yapıştı adamlara. Yoksa ne gaylikleri var Ama bu saatten sonra da yapıyoruz geyiğini öyle.

Benim en sevdiğim ırk olur zaten kendileri. Kaelthas başganın bende yeri ayrıdır. Çok çeken elemanları seviyorum ben. Bu adamlar da harap olmuşlar

Bir de Belf Dklar çok mantıksız değil aslında, olmaları gerekenden fazla var doğru :D, ama her karakterime ufak bir background uydururum ben, Arthas'ın Silvermoon'u yarması zamanında düşmüş bir belf herosu olduğunu düşünmek çok hoşuma gidiyor. Hunterım da güya Farstriderlardan zaten, Warlock'u da Magisterlerden sayıyorum. :P

Şu oyunda goblin ve dranei şaman kadar hiçbir şey sıkmıyor beni.
dorydory
Üye
Erkekler direk belflere hucum ettiler zaten, vanilladaki eksik "seksi" tipti çünkü(Erkeğinde bi fail durumu söz konusu ama beni ilgilendirmez o kadarı :-D).
Dişi olarak undead vardı, kemik torbası, tauren inek, orc erkeğe benzio (setler imba duruyo o ayrı) bi de troll dişisi var ki zaten öf öf öf gulyabani.
118118
Üye
Kael'thas geri dönsün başka bir şey istemiyorum.

Lor'themar'ı da çok boşladılar zaten, adam BC'de geldi fakat o ek pakette bile etkisiz elemandı, hala etkisiz eleman.

Belf dansını da ben severim nedense.

Belf'lerin tek sıkıntısı bence Belf oynayan community.
discussioncontroller