Mists of Pandaria Ending Cinematic - Horde & Allience - Yeni Warchief belli oldu
GunGun
Üye
Çok güzel bir troll dişisi var aslında. O kadar surat içerisinden bir tanesi gayet düzgündü yanılmıyorsam. 30 level bir priestim vardı troll, o surattan olması lazım.
BonecrusherBonecrusher
Üye
troll, orc, dwarf'tan ibaret bir dünya düşlüyorum.
gnome, goblin, night elflerin olmadığı...
blood elfler kalabilir ama.
BiqBossBiqBoss
Üye
Worgenlarda tek sıkıntı casting animasyonları onun dışında worgen warlock güzel bir etkisi var. @Gun aynısını undead ve orc famale karakterlerde de çıkartabiliyorsun. Hele orc warlock femaleler çok tatlı duruyor.

Beğenenler: 118, Gun

118118
Üye
Orc Female benim Waifum adeta...

~Beautiful Strong Orc woman who don't need no man~
GunGun
Üye
Spoiler:
image

Tyrande. Bu da çoğzel.

Spoiler:
image

Bir de şöyle bir çalışma görmüştüm wallbasede. Orijinal kaynağını bilmiyorum. Ama çok iyi ya.
118118
Üye
Nelfler oyun harici her yerde güzel görünüyor da oyunda kepçe kulaklı ve çirkinler resmen...
JerryJerry
Üye
5 piksel ile ancak o kadarını çıkarabilmişler.

Yeni karakter modellerinden sonra buralar şenlenir. Blizzcon'da ek paket ile hazır olanlardan 1-2 tanesini gösterme ihtimalleri var.

Beğenenler: 118, Gun

SilentHunterSilentHunter
Üye
koskoca horde'u ne hale getirmişler, gidiyor bi human'dan atar-gider yiyor koskoca warchief.

heeeyt be nerde eski günler
Commander_RadecCommander_Radec
Üye
ya off. pandalar...

matthdogmatthdog
Üye

koskoca horde'u ne hale getirmişler, gidiyor bi human'dan atar-gider yiyor koskoca warchief.

heeeyt be nerde eski günler

Alliance birlikleri Orgrimmar'ın bildiğin içinde konuşlanmış, elinde birbirini yiye yiye zaten dezavantajlı sayılarını daha da azaltan, üstüne Ork askeri gücünden mahrum, yorgun bir Horde var. Karşında da istese Orgrimmar'ı sololayacak kapasiteye sahip psiko bir hatun, en ufak tehlike sinyalinde zaten yıkılmış şehrini haritadan silecek bir manyak var.

Cesaret başka, gerizekalılık başka bir olay. Vol'jin haddinden fazla zeki, arkadan bıçaklayarak hayatta kalan, stratejist bir adam. Bir Orctan görülmesi mümkün, jenerik, kıt barbar tepkisini Troll kültüründen beklememelisin.
discussioncontroller