Qualcomm Atheros Killer Gaming Network Sorunu
vonBraunvonBraun
Üye
Herkese Merhabalar!
MSI GE60 sahibi bir insanım. Bilgisayarla beraber yüklü olarak gelen Killer Gaming Network zımbırtısını güncellemek istedim ve tek istediğim buydu. Firmanın sitesinde güncellemeyi yapmadan önce mevcut sürümü silmem gerektiği söylendi. Sildim ben de. Daha sonra siteden indirdiğim uygulamayı açmak istediğimde sorunla karşılaştım: "Error extracting setup.xml" . Bilgisayarımda önceki sürümle ilgili hiçbirşey kalmadığına eminim. Birkaç farklı internet tarayıcısından indirmeyi de denedim. Nafile. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldum deyim yerindeyse. Şuan Killer'sızım:( Yardım edin bu sorun nasıl çözülür:(
SYSCLEANER
Mod
Sürücü dosyasını tekrardan indir. Hatalı inmiş olabilir.
TaxmanTaxman
Üye
ne işe yarıyor killer gaming network? bende de msi ge60 var ama hiç uğraşmadım bunlarla
SYSCLEANER
Mod
Normalde düz network kartları paket işleme işini CPU ya verir. CPU da bu paketleri öncelik sırasına bakmadan işler yani oyun oynarken oyunun paketlerinin önüne o sırada windowsun arka planda acaba halen internete bağlımıyım diye attığı paketler geçebilir buda size latency ping oalrak döner... Killer Nic ler hem buna engel olur hemde ub işi CPU dan alıp kendisi yapar yani CPU nuzun dolduğu anlardada paketlerin işlenme hızı düşmez... Çok önleri çıktı ama pek tutmadı çünkü çok fark yaratamadı ama gene ufak ufak ekleniyor... Onboard ses kartı kullanmak yerine güzel bir ses kartı almaya benziyor biraz. Bu tip killer nicler yerine 90$ lik intel server nic alırsanızda aynı işi görüyor...

Beğenenler: vonBraun

vonBraunvonBraun
Üye
Sürücüyü tam 4 kez indirdim yine olmadı, en son kökten çözüm olarak "Bilgisayarı şu tarihe döndür" dedim:D
discussioncontroller