Kısır Çekişme
Sifon
Üye
Seri cod ve bf'den ibaret değil ki baya iyi FPS'ler çıkıyor
FaironFairon
Üye

Bu devirde hala fps mi oynuyorsunuz yaw.
Bitti lan o tür
Bütün fikirler tüketildi, en iyi ihtimalle bi öncekilerin tekarı çıkıyor
Ne adam gibi yapımcı kaldı nede eli yüzü düzgün yapım çıkıyor artık

Aslında tekrardan farklı oyunlar çıkmaya başladı üç beş. Büyük bütçeli çok yok ama.(Titanfall var işte aklıma gelen ilk)
_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Yaw en kallavi şirketler bile zıçışlarda
Ne id kaldı, ne Infinity ward ne de Valve

isimleri kaldı yadigar, hiç bi halt üretmiyorlar adam gibi, Olmuyor yani
Zombie shooter kaynıyo piyasa
ha bende pek sevinmiyorum tabi bu duruma ama nedeceük, ölü işte FPS keşke diriltseler, güzel kaliteli TPS'ler var ama
BenjaminBenjamin
Üye
Resistance iyi aslında. Sİlahları falan oldukça özgün. Ama konsol piyasasında bile o kadar tutulmadı.
TeratosTeratos
Üye
Hikaye ve sunumdan vurması gerekiyor FPSlerin.Oyun mekaniği olarak ekleyebilecekleri ya da değiştirebilecekleri şeyler fazla olmuyor genelde.ama gene de ölü bir tür değil.

Ben asıl stratejiyi son zamanlarda kısır buluyorum.Neden çıkmıyor şöyle age of empires 2 tarzında stratejiler
__skytalker____skytalker__
Üye
Single olarak Bioshock var fazla aramaya gerek yok. Multi olarak da Titanfall güzel geliyor gibi. Bir de belki battlefront şaşırtır.
matadorkaanmatadorkaan
Üye

Bu devirde hala fps mi oynuyorsunuz yaw.
Bitti lan o tür
Bütün fikirler tüketildi, en iyi ihtimalle bi öncekilerin tekarı çıkıyor
Ne adam gibi yapımcı kaldı nede eli yüzü düzgün yapım çıkıyor artık

bazı yerlerde haklısın ancak hatırlaırım half life'ta bir fps ve hl3 en çok beklenen oyunlardan biri (fps'den başka türde çıkaracaklarını sanmıyorum hl3'ü)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
dodgerdodger
Üye
Facebook'ta görünce yazmak istedim. Videodan ekran görüntüsü alarak mı koyuyorsunuz resimleri yoksa fotoğraf mı çekiyorsunuz?

Her halikürda da ikisinde de odak problemi yaşıyorsunuz büyük ihtimal. Kamera ayara imkan veriyorsa f/ değerini biraz daha küçültebilirsiniz. Yada odaklama seçenekleri varsa odak noktasını ortadan alabilirsiniz. Son olarak mümkünse manuel moda alın, çekimden önce yüzün olduğu yerde odaklayıp bırakın.

Onu yapmak için de birinizin gözüne sonuna kadar zoom yapıp, odak noktasını ayarlamak. Bahsettiğim ayarlar DSLR kullanıyorsanız 2 dakikalık iş.

kral julienkral julien
Üye

Yaw en kallavi şirketler bile zıçışlarda
Ne id kaldı, ne Infinity ward ne de Valve

isimleri kaldı yadigar, hiç bi halt üretmiyorlar adam gibi, Olmuyor yani
Zombie shooter kaynıyo piyasa
ha bende pek sevinmiyorum tabi bu duruma ama nedeceük, ölü işte FPS keşke diriltseler, güzel kaliteli TPS'ler var ama

ne alaka, her tür öldü diyelim o zaman. Sanki diğerleri yardırıyor.

Benjamin dedi:

Resistance iyi aslında. Sİlahları falan oldukça özgün. Ama konsol piyasasında bile o kadar tutulmadı.

resistance oyun içerisinde hem silah çeşitliliği hem de bölüm tasarımları açısından çeşitliliği çok iyi yakalayan bir oyun. Kendisini tekrar etmiyor. Killzonedan falan her türlü iyidir de büyük topluluklarca popüler olmaması, o algının yaratılmamasından kaynaklanıyor bence. Sony, onu da killzone kadar sahiplenseydi, popülaritesi hiç şüphesizki çok daha fazla olurdu.
discussioncontroller