Agents of S.H.I.E.L.D.
QuendarthQuendarth
Mod
image

24 Eylül'de, yani bu salı ilk bölümü yayınlanıyor. Bölümlerden sonra yorumların yapılması için bir başlık iyi olur diye düşündüm.

Bence çok ince bir çizgide yer alıyor bu dizi. Joss Whedon sağ olsun hayal kırıklığına uğratmayacağı ve keyifle izleteceği kesin gibi ama büyük şirketlere yeterince kar getirmemesi sebebiyle çok uzun soluklu olmama ihtimali de yüksek. Özellikle sevilen süper kahramanların (belki birkaç cameo dışında) pek yer almayacak olması birçok kişiyi diziden uzaklaştıracaktır. Yine de benim bu sezon en heyecanla beklediğim dizi bu.
FaironFairon
Üye
Joss Whedon Fox'tan kurtuldu nihayette bu sefer de ABC'de bulmuş kendisini. Umarım Fox'da yaşadıklarını yaşamaz dicem ama pek umudum yok açıkcası. Yine güzel olup erken biterek tadı damağımızda kalan Joss Whedon dizileri arasında yer alacak gibi geliyor ama umarım yanılırım.
acdervisacdervis
Mod
Ya oldukça iyi, ya da berbat olacak.

Oldukça iyi olursa dediğin gibi 2-3 sezona bitebilir. Gerçi adam gibi gösterime girerse(reklam, yayın saatlerinin düzgün olması vs) tutunabilir, neticede The Avenger izlemiş herkes merak edecek.

Ayrıca HL3 muhabbeti yapıp şunu diyecem;
FIREFLY SEZON 2 İSTİYORUZ BIRAK BU İŞLERİ JOSS WHEDON

Beğenenler: isotic

GunGun
Üye
Gelmeyecek devamı

Al dinle de üzül.
QuendarthQuendarth
Mod
Belki gelir ya.
acdervisacdervis
Mod
gelmeyeceğini biliyom ama yine de fü

Quendarth dedi:

Belki gelir ya.

O kadar gelmeyecek dedi ki artık fan buluşmalarında(Comiccon mesela) sorulmuyor bile.
QuendarthQuendarth
Mod
Extended trailer'ı yeni gördüm, çıktığı aylar olmuş halbuki.

Bayağı iyi görünüyor, umudum arttı.

Beğenenler: Bonecrusher

BonecrusherBonecrusher
Üye
ben agent coulson'a ne oldu çok merak ediyorum.
JulianneJulianne
Üye

ben agent coulson'a ne oldu çok merak ediyorum.

imageimage
BonecrusherBonecrusher
Üye
mümkün. olmayabilir de.
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Merakla bekliyorum. Umarım Heroes gibi olmaz.
discussioncontroller