Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
http://organizeyourmusic.playlistmachinery.com/

Bu araç sayesinde Spotify Kütüphaneniz'deki şarkıları tür, yıl, tempo, desibel kuvveti, uzunluk, popülerlik, söz oranı gibi birçok kritere göre ayırıp oluşan sonuçtan yeni bir liste veya listeler yapabiliyorsunuz.

Beğenenler: OneInchMan

kurtkapankurtkapan
Üye
biraz kurcalayınca güzel şeyler çıkarılabilir aslında da o kadar da muazzam değilmiş yaw

bildiğim en down tempo dnb şarkılardan wilkinson'ın afterglow'u anger chartının en ucunda, 85 puanda yer ediniyor kendine wtf

çok iç içe girmiş favori listelerini janra göre ayırmak için bile iyidir ama eyw

Beğenenler: Neal Caffrey

OneInchManOneInchMan
Üye

Your Happy Songs

Somebody's Watching Me

wat

Beğenenler: Astus

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
ben kurcalamadım henüz belki sizin işinize yarar diye pasladım. gece bakıcam
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
şarkıları nereye eklediğimizi de görebiliyor muyuz yav?
mesela moods'dan herhangi bir kategori seçtim. Orada gördüğüm bir şarkıyı hangi playliste koyduğumu öğrenmem mümkün mü? Hangi tarihte eklendiği yazıyor ama ben hiç hatırlamıyorum mesela dinlediğimi ya da eklediğimi.
kurtkapankurtkapan
Üye
bir de vapor twitch diye bir genre keşfettim ki bu da yeni bir icatmış zaar

ki bayaa bayaa tatlı parçalar. alison wonderland(prenses sav), rl grime, baauer, hippie sabotage vb doldurmuş peeek güzel lakin bir ansiklopedik anlamını bulamadım, kelimenin mucidini de bulamadım
SwooshSwoosh
Üye

Your Happy Songs

Somebody's Watching Me

wat

niye yaw gayet happy şarkı duydukça dans edesim geliyor

CaturdayCaturday
Üye
Swoosh dedi:

Your Happy Songs

Somebody's Watching Me

wat

niye yaw gayet happy şarkı duydukça dans edesim geliyor

özellikle 2. si çok hepi karşim
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Def Leppard'ın albümleri Spotify'a teşrif etmiş nihayet.
BjergsenBjergsen
Üye
öğrenci belgesiyle başvuru yaptım ve 6.99'u çekti hesaptan ama 2-3 gündür ses yok, hesap hala 'free' olarak geçiyor. Forumlardan veya maillerden de cevap alamadım. Bi' soğuk su mu içmeliyim üstüne yoksa onaylanması biraz sürüyor mu?

edit: şimdi onaylandığını söyleyen bir mail geldi, fakat üyeliği tamamlamak için yine payment sayfasına yönlendiriyor. Başvuru yaparken zaten ödedim, neden tekrar istiyor anlamadım.
discussioncontroller