Spotify
kurtkapankurtkapan
Üye
yav sıpa, last.fm'de çaldıklarını nasıl bağladın? last.fm skropluyor da, öncesini çözemedim. en azıdnan last.fmde çaldıklarım gibi gruplar filan çıksın. full elektronik oldu yaw
esekesek
Üye
app finder'dan last.fm app'ini indir. sonra oradan recommendation'lara falan bakıp, playliste dönüştürebiliyorsun.

Beğenenler: kurtkapan

WaenduirWaenduir
Üye
Ödeme yaparken hata alan var mı acaba? Kredi kartını önceden Paypal aracılığı ile US Spotify'da kullanıyordum. Acaba bununla alakası olabilir mi?
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Upload hızınız çok mükemmel değilse oyun oynarken lag yapabiliyor. Bir freeware program ile bandwidth sınırlamak şart ki 10. dakikada yaptım bunu. Yok böyle başka güzel bir program.
defecteddefected
Üye
Grooveshark 1. sırada benim için hâlâ. Pek değişecek gibi de durmuyor.

Elektronik müzik database'i rezalet ötesi. Bilindik parçalar için youtube bile daha kolay bir seçenek şu an.

Piyasa, popüler müzik, tanınmış sanatçıları dinleyenler için iyi. Bana pek yaramadı.

Grooveshark + Soundcloud + 8tracks üçlüsü tam bir cennet

Beğenenler: kurtkapan

AstusAstus
Üye
Grooveshark da güzel de, tarayıcıdan girme zorunluluğu olmasa tam süper olacak.
westgreywestgrey
Üye
Ben de pek beğenmedim yaw, ya ben düzgün kullanamıyorum ya da genelde popüler artistlerden başka fazla seçenek yok. Kullansam grup keşfetmek için kullanırdım, onu da yapamıyorsam işime yaramaz yaw paşa paşa çekerim toronttan

Beğenenler: Taxman, Zodiac

Zodiac
Üye
sanatci ve muzik kesfi icin birebir gozukuyor ama yine de torrent+foobar2000 kombosunu desteklemekten baska bi isime yaramayacak. internetten muzik dinlemek bana cok sacma geliyor arsiv yapmak dururken. bir de spotify'da da premium disinda grooveshark gibi lossy icerikler var sanirsam.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dün kullanmaya başladım. Deezer ile içeriği aynı. Onda olmayan, bunda da yok.
PersonaPersona
Üye
Dünden beri dinliyorum, bir tane bile "anaam ne güzel şarkıymış/grupmuş" demedim.
30 dakikadır Pandora'dayım, 2 tane şarkıya daha aşık oldum.
discussioncontroller