Spotify
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir de reklamdan gına geldi. 2 şarkı dinliyorum, premium üyelik ile illgili reklam. Resmen taciz ediyorlar. Deezer'da yok böyle birşey.
dodgerdodger
Üye
vk.com'dan farkı ne şimdi?

onda da benzer gruplardan tavsiye listesi falan oluşturma vs tarzı özellikler var. şarkıyı indrirebiliyorsun her türlü cihazına ve ücretsiz?

tamam iyidir de ayda 10tl için değer mi?
AstusAstus
Üye
Daha popüler olması, program olarak pc'ye ve telefona kurabilmek.

--

Ayda 10tl bir şey değil bence. Müziği korsan olarak da kullanmamış oluyoruz =P

1gb kota dayanır mı bilmiyorum ama.

--

Edit: Deezer kısa süreliğine ayda 5tl diyor premium için (telefonlu olan). Yani ilerleyen aylarda yine 10tl mi verecek üye olanlar? Yoksa 5tl'ye üye olanlar sürekli ayda 5tl mi ödeyecek acaba? Açıkçası favori şarkıları ve listeleri offline olarak dinleme özelliği de çok iyi duruyor. Kota sorunu da olmaz böylece. Deezer'ı daha çok sevdim.
esekesek
Üye
deezer'ın arşivi çok aşırı yetersiz geliyor bana.

spotify'ın arşivi ise groovesharkla yarışabilecek kadar büyük görünüyor. ben, çok aşırı alternative şeyler dinlememe rağmen gayet de her aradığımı buldum şuana kadar.

ama tabii ki bağımsız soundcloud/bandcamp sanatçılarının parçalarını bulmanız zor. sonuçta spotify yayıncılarla anlaşmalı çalışıyor.
kurtkapankurtkapan
Üye
soundcloud+grooveshark iyidir yaw. ayda yılda bir de last.fm'den önerielre bakıyorum, yetiyor. 8tracks da var hem. neyleyeyim spotify'ı.
GunGun
Üye
Pandora çok hoş. Lorena verdim siteye, bir aydır kelt müziğine doydum resmen. Çok mesudum.
AstusAstus
Üye
kurtkapan dedi:

soundcloud+grooveshark iyidir yaw. ayda yılda bir de last.fm'den önerielre bakıyorum, yetiyor. 8tracks da var hem. neyleyeyim spotify'ı.

1>3?

Beğenenler: esek

esekesek
Üye
4>1 diyor adam resmen.

işte işin komiği spotify'ın bu 4 hizmeti de verebiliyor olması.

Beğenenler: Astus

JerryJerry
Üye
Çok geç kaldılar.

Millet diğer alternatiflerine alıştı.
esekesek
Üye
nasıl yani?

spotify'a resmen akın var şuan. nasıl geç kalmışlar öyleyse?
discussioncontroller