Spotify
ShaniShani
Üye
3 yıldan fazla süredir Spotify kullanıyorum ve bu sürede bilgisayarımda müzik depolamadım daha ne olsun.
Ayrıca Spotify'ın size yeni gruplar veya müzikler sunmak gibi bir amacı yoktu, taa ki 1-2 ay önce "Discover" özelliği gelene kadar ki hala öyle bir amacı olduğunu da sanmıyorum, sadece size yasal yollardan müzik dinleme keyfi yaşatmak istiyor. Yeni müzikler keşfetmek istiyorsanız zaten bunun için programın içinde bir çok uygulama mevcut.

@esek'in de yaptığı gibi last.fm ile kullanmak benimde çok hoşuma gidiyor ayrıca. :)
kurtkapankurtkapan
Üye
Shani dedi:

3 yıldan fazla süredir Spotify kullanıyorum ve bu sürede bilgisayarımda müzik depolamadım daha ne olsun.

hell naw

Beğenenler: Utku Çakır

RikudouSenninRikudouSennin
Üye
müzik dinlemek için paramı verionuz lan? ahahahhahaa

Beğenenler: dodger, Swoosh

AK_LampardAK_Lampard
Üye
xdxd
ShaniShani
Üye
kurtkapan dedi:

Shani dedi:

hell naw

hell yeah \m/
AstusAstus
Üye

polise raporladım. hapsin keyfini çıkar : ))
TodzaTodza
Üye

Olgunlaşmış bir servise kaliteli hizmet almak için para veriyoruz desek daha açıklayıcı olur sanırım, bu açıdan kaliteli bir restoranda 5 liralık biraya 15 lira vermek gibi bir şey, aldığın hizmet daha önemli. Biraz da vizyon lazım tabii, piyasanın geleceğine ayak uydurmak olsun, imkanlar dahilindeyse orjinal yazılımı desteklemek olsun falan. Neyse aynı argümanı artık oyunlarla ilgili pek duymuyoruz en azından o da bir gelişme tabii.

Beğenenler: Astus

118118
Üye
Torrent varken bunlar hep fıs, servismiş, hizmetmiş, yalan bunlar hep...
GunGun
Üye
Todza dedi:

Olgunlaşmış bir servise kaliteli hizmet almak için para veriyoruz desek daha açıklayıcı olur sanırım, bu açıdan kaliteli bir restoranda 5 liralık biraya 15 lira vermek gibi bir şey, aldığın hizmet daha önemli. Biraz da vizyon lazım tabii, piyasanın geleceğine ayak uydurmak olsun, imkanlar dahilindeyse orjinal yazılımı desteklemek olsun falan. Neyse aynı argümanı artık oyunlarla ilgili pek duymuyoruz en azından o da bir gelişme tabii.

Yeri değil ama 5 liralık biradan 15 lira alan lokantaya da kafam girsin. Ayıp lan.
oropheroropher
Üye
Aylardır bizim mekanda çalmak için kullanışlı bir site arıyordum..
Grooveshark'ın sürekli aynı şarkıları çalmasından gına gelmişti açıkçası (Sürekli farklı istasyonları seçsem de dönüp dolaşıp aynı şarkılarda buluyor kendisini)..
Spotify'ı hem kişisel kullanımım hem de mekanın müzik keyfi için kullanacağım sanıyorum ki..

Edit: Kullananlardan başarılı eklenti tavsiyeleri alabilirim (Last.fm dışında, kullanmıyorum zira)

Edit 2: Kendi deneyimlerimden Pitchfork'un yeni isimler keşfetmek için yararlı olduğunu söyleyebilirim, değerlendirme sistemi de oldukça isabetli görünüyor..
discussioncontroller