hesap silme
BrkKHAN
Üye
bu konu varsa görmedim bu yüzden özür diliyorum sizden. hesap silme hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.
TodzaTodza
Üye
Yönetimin hesap silmek gibi bir uygulaması yok maalesef.
BonecrusherBonecrusher
Üye
forumu bırakmak istiyorsan hesabının şifresini ve e-mailini hatırlayamayacağın bir şeyle değiştirebilirsin.
darkprensdarkprens
Üye
Todza dedi:

Yönetimin hesap silmek gibi bir uygulaması yok maalesef.

Rajaz ve Mad Dog vardi onlarin hesaplari direk silindiydi diye hatirliyorum?

TodzaTodza
Üye
Ekstra bir durum olmuştur belki bilemiyorum da kesinlikle hesap silmiyor yönetim.
RelentlessRelentless
Üye
benim anlamadıgım bu brkhan denen arkadaş niye hesap silmek istiyor
bu konuyu açmasa varlığını öğrenmeyecektik bile
login olmayıver bitsin bence
westgreywestgrey
Üye
adamın tek mesajı bu konu yaw

allah allah neler oluyor

Beğenenler: 118, Taxman, Trajengya, Bonecrusher

QuendarthQuendarth
Mod
Gizli kalmak istediği için fake hesapla açmıştır bu başlığı.
RelentlessRelentless
Üye
herkes senin kadar zeki değil abi

Beğenenler: westgrey

PersonaPersona
Üye
Hesap ve mesajları tek tuşla silme olmalı ama.
Forumun işleyişini bozar mı bilmiyorum ama şu açıdan düşünüyorum, Allah korusun aramızdan biri vefat etse kaç kişi onun mesajlarını okurken kendini rahat hissedebilir? Ya da şöyle örnek vereyim, ben yarın bir gün intihar etsem tanıdıklarım bir şekilde burada yazdığımı öğrenirler ve mesajlarımı okurlar. Şahsen ben bunu istemem, o yüzden intihar etmeden önce buradaki her şeyimi uçurmak isterim.

Aynı şey twitter ve facebook için de geçerli. 3-4 ayda bir, geçmiş zamanda attığım uç twitleri siliyorum. Eğer aniden ölürsem babamın bir sinir anında attığım twiti okuyup üzülmesini istemem. Ya da sarhoşken yazdığım bir yazı yüzünden ailemin utanmasını/üzülmesini/vicdan azabı duymasını da istemem.

Belki biraz fazla karanlık ve köşeli oldum ama bence böyle. Yani ben ölmüş birinin sosyal profillerine bakarken içim kan ağlıyor, ruhum daralıyor, nefessiz kalıyorum.

Konuyu niye ölüme getirdim bilmiyorum ama fazla dağılmadan da şunu söyleyeyim, "abi girme o zaman hesabına, niye silinmesini istiyorsun?" fikri pek geçerli değil. Bir şekilde aklın kalıyor hesabının olduğu yerlerde. O yüzden komple uçmak en kesin çözüm oluyor.

Beğenenler: westgrey, Trajengya

BrkKHAN
Üye
fake hesapla açmadım bu konuyu silmek isteme nedenim başka asıl kullandığım hesap var diye yani bu gereksiz sadece bu. silebiliyomuyum diye mrk ettim bu gereksizi. silinmiyosa bidaha login olmam. teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Beğenenler: tool

discussioncontroller