Syberia
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Hepsi şu casual gaming denen şeytan icadının bok yemesi.
AlphariusAlpharius
Üye
cevabı basit

konsol kitlesine satamıyorlar
RidygoRidygo
Üye

PhenomenonPhenomenon
Üye
Bir yerde de tıkanıp kaldım ama yarın bakıyım artık belki bulurum. Hiç sağda solda okumak, izlemek istemiyorum çözümleri o zaman keyfi kalmıyor.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Eski adventurelardan bu devirde tutacak varsa o da Syberia'dır aslında. Hikayesi güzel, bulmacalar kolay. Özellikle ilk oyunun tamamında sadece iki puzzle'da zorlanmıştım, ikisi de cep telefonuyla ilgiliydi. Telefonun varlığını unutuyordu insan çünkü

hatta @phenomenon takıldığın yer de telefonla ilgili olabilir

Beğenenler: Phenomenon

AK_LampardAK_Lampard
Üye
İçki bulmacasında zorlanmadığını söyleme : D
Dan DirikDan Dirik
Üye
Spoiler:
yaw telefonlu kısımlardan biri o işte : D oteli arıyorduk yanlış hatırlamıyosam
PhenomenonPhenomenon
Üye
Syberia bitti. Gerçekten süper bir oyundu, hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Hikayesiyle atmosferiyle bulmacalarıyla 4/4 lüktü.

Eleştireceğim de birkaç yönü var; öncelikle oyun keşke Valadilenne'de değil de NY'da yaşadığımız yerde başlasaydı ve orada en azından 1 saatlik bir oynanış süresi geçirseydik böylece karakterimizi, annemiz, Dan, patronumuz ve Olivia ile olan ilişkimizi daha iyi anlayabilirdik ayrıca oyunun sonu da daha bir anlam kazanırdı. Bunun dışında sonu sanki aceleye gelmiş gibi hissettim.

Normalde bir oyunda yazılan metinleri uzun uzun okumam için oyunu gerçekten sahiplenmem gerekir ki Anna'nın günlükleri dahil baştan sona soluksuz okudum. Helal olsun. Karakterin içine girebildiğim ender oyunlardandı, böyle bir tecrübeyi RPGlerde bile bulmak gerçekten zor.

Bir ara en son ne oynadınıza bu oyunu inceliyim. Keyif almak için 2. oyuna geçmeden ara vericem belki 1 sene sonra oynarım ikinci oyunu, hemen tüketmek istemiyorum.

Oyunu almam için teşvik eden Ridygo ve Hebelehoo'ya da teşekkür ediyorum.
hebelehoohebelehoo
Üye
Syberia 2 de önceki oyun kadar olmasa da gayet güzel olmuş onun garantisini vereyim şimdiden.

O 1 senelik araya da Gray Matter'la Gemini Rue'yu sıkıştır bari tam olsun.

Beğenenler: Phenomenon

FaironFairon
Üye
Gray Matter'ı kesin sıkıştır. Gemini Rue'yu da ben araya sıkıştırmaya çalışayım.
discussioncontroller