GTA V Online Muhabbet
TheodrienTheodrien
Mod
Hunharca öldürmüyorum yahu nerden çıktı o :D

Sadece bounty'lerin peşine takılıyorum. Başkaları da peşlerindeyken onlar beni öldürürlerse adamlara uyuz oluyorum ve onları öldürene kadar durmuyorum :D

Normalde aksine tamamen yardımsever biriyim. Helikopter alıp polisten kaçanları falan kurtarırım, düşük seviyeli adamlara gidip helikopteri veririm, o sırada beni öldürürler niyeyse :P, sonra gider jet çalarım o helikopteri patlatırım falan. Free roam böyle geçiyor benim.

Ayrıca başına ödül konan adamı öldürüp parayı alınca adam benim peşime takılıyor tekrar, mecbur çatışmalar devam ediyor. Hatta biri gaza geldi başıma 5k ödül koydu, üstüne para harcamış oldu eheh.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Theo, seninle girdiğimiz ilk public sessionda milletin üzerine 15k bounty koyucam..
TheodrienTheodrien
Mod
Tek tek avlarım hepsini. Buzzard'ı alıyorum, roketlerle havadan çatır çatır indiriyorum hepsini.
TheodrienTheodrien
Mod
Bizim crew'ı invite only yaptım sadece. Oyun içerisinden bir sürü adam girmiş. Hatta bir tanesini haritada bizden zannettiğim için yanına yanaştım, herif taradı beni, aracı patlattı falan. Sonra tam respawn oldum adam kaçtı çıktı oyundan.

Katılacak olan olursa social club ismini yazsın burdan.

Bu arada, Martin'in verdiği Out of Court görevinde avukatı öldürdükten sonra çantayı almadan önce arabasını alın ve garajınıza koyun. Sonra çantayı alıp teslim edin. Görev bittikten sonra aracı götürüp satın. 22k paraya gidiyor araç :)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
EŞEEEEEEEEEEK, online'a girersen dürtsene
TheodrienTheodrien
Mod
Bizim crew'ın logosunu değiştirdim, ama yine social club yoğun olduğundan resmi göremiyorum. Girip görebilen varsa hangi resim olduğunu tarif edebilir mi? Karışık şeyler yaptım biraz, umarım olmuştur :)

http://socialclub.rockstargames.com/crew/oyungezer_crew
118118
Üye
Kurukafa var, yıldızlar falan var OGZ yazıyor...
Mythia
Üye
image

Beğenenler: Neal Caffrey

TheodrienTheodrien
Mod
Heh tamam olmuş o zaman. Bende niye görünmüyor pff.

Orjinali mass effect'in achievement logosuydu.

image

Aşağıdaki videodaki yolu izleyerek istediğimiz resmi koyabiliyoruz logo olarak. Biraz uğraştırdı ama olsun.

118118
Üye
R*'a raporladım seni Theodrien kardeş.

BioWare'e de haber verdim.

Günleriniz sayılı...
discussioncontroller