GTA V Online Muhabbet
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Güzel olmuş, ellerine sağlık
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Nays...
TheodrienTheodrien
Mod
Garajımdan resimler.

Spoiler:
image
image
image
image
image
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Nays
ToroToro
Üye
Ahaha geçen ben eve girergen Theo, krom vanıyla çatışmaya gidiyordu galiba.
TheodrienTheodrien
Mod
O Sheriff SUV bu arada, normal Granger değil yani :P

Bu aralar genelde çocuklarla çatışmaya girmeye başladım. Eğer 10-11 yaşında çocukların mikrofonla konuştuğunu görünce önce mesaj atıyorum "çok konuşuyorsun" diye. Eğer dikkate almazsa resmen çocuğu farmlıyorum. En sonunda çıkıyor oyundan :P
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Ahahaha.... voice chat kısıtlamayı bilmiyordur. Ben direk crew+friends'e alıyorum. sessiz sedasız oynuyorum bizde kimsede ps3 mikrofon olmadığı için.
SwooshSwoosh
Üye
yaw onu nerden yapıyorz
geçen baktım baktım bulamadım kafayı yiycektim velet sesi yüzünden en son televizyonu muteladım
TheodrienTheodrien
Mod
Select - Online - Players - "gıcık sesli 11 yaşındaki velet ismi" tıkla - toggle mute.

Bazı adamlar var, gerçekten iyi ki konuşuyorlar diyorsunuz. Görevlerde koordinasyonu falan sağlıyorlar. Bazıları da mikrofonuyla beatbox yapıyor... Genelde hep mute yapıyorum bu tip adamları ama bazen de adamı sürekli öldürerek oyundan çıkmasını sağlıyorum :P

Hatta bir keresinde adam uyuz olup başıma 9.5k ödül koydu. BF Injection'ımla dağ tepe son sürat kaçtım, peşimden geldi öldürdüm, yine kaçtım, en sonunda çıktı. Sonra jet çalmış biri geldi patlattı beni :D

Bu arada BF Injection gerçekten çok canavar bir araç. Geliştirmelerini yaptığınız zaman otoyolda spor araçlara kafa tutabilecek seviyeye geliyor. Turboyu takınca zaten hızlanma barı tavan yapıyor. Ayrıca offroad araç olduğundan ve biraz yüksekte olduğundan, dağlara taşlara vurduğunuzda peşinizdekiler kolay yetişemiyor. Tek eksik yanı görünüm olarak hiçbir değişiklik yapılamaması renk dışında.

Canım benim:
image

Beğenenler: deLLy99

ToroToro
Üye
Havaalanında helikopterlerin karşısında bir merdiven var. Bugün sıkıntıdan oraya çıkıp helikopter almaya çalışan onlarca kişiyi vurdum asjfasjf. Mikrofonu olanlar baya saydırdı.
discussioncontroller