GTA V Online Muhabbet
ElagordElagord
Üye
Toro seni sevmiyorum artık... Senden daha pislik yarışan birini görmedim ben. =D
ToroToro
Üye
Olm kanalda yarışırken ilk gelip sen bana patlattın :( sonra ben dirty oynamaya karar verdim asfjasjfasfg.
TheodrienTheodrien
Mod
Az önce Route 68 yolunda 12 kişi yarış yaptık, birkaç kez de tekrarladık. Kalabalık olunca acayip zevkli oldu ahah. Birbirine girenler, dağlara taşlara uçanlar, karambolde 5 kişinin arasından makas yaparak sıyrılanlar falan derken bayağı eğlenmişiz.

Hele bir seferinde önümde çarpışan araçlardan kaçmaya çalışırken adam geri geri gelince çarptım ve takla atmaya başladım, o sırada arkadan son hızla gelen başka biri tam ben hafif havadayken altımdan bir tane daha koydu ve bir apartman boyu uçtum havada ahah. 3 checkpoint falan atlamış oldum tabi, geri dönüp hepsinden geçip yarışı bitirene kadar anca 11. olabildim :P
TheodrienTheodrien
Mod
AHAHAHA

hayalgezerhayalgezer
Üye
Yapımcıların ayarladığı bir şakaysa şaşırmam. Herhangi bir yapım firmasında ayrı kafaları yaşıyorlar. Orası kesin.
TheodrienTheodrien
Mod
Sanmıyorum ya, adam mikrofonda konuştuklarının tüm session içinde duyulduğunu bilmiyor yada mikrofon ayarını crew-friends olarak değiştirmeyi unuttu. "You're worthless, you won't go to college or nothin'" dediği yerde koptum zaten.

Beğenenler: hayalgezer

ToroToro
Üye
Bu arada forumca toplanıp yarış yapalım ya

Beğenenler: Elagord

BonecrusherBonecrusher
Üye
siz sonuna kadar tadını çıkartın, her şeyi görün, bize çıktığında bişi kalmasın oyundan...
böhü...

image
TheodrienTheodrien
Mod
Gittim Comet aldım, tüm geliştirmelerini de yaptım, yer uçağı oldu resmen.

image

Tabi başıma biri 5k ödül koydu ve yaklaşık yarım saat süren kaçışın ardından aracım bu hale geldi: :P

image

image

image

Nerdeyse 6-7 kişi peşimdeydi ve dağ tepe yol tüm haritayı turladık. En sonunda salak bir npc'nin düz yolda giderken zank diye önüme doğru şerit değiştirmesiyle birlikte çarpıp takla attım, etrafımı saran tüm oyuncular ters dönmüş aracımı mermi manyağı yaptı :P Ben öldükten sonra da birbirlerini öldürdüler eheh.

Bu arada bounty varken kaçmak o kadar zevkli ki. Başlarına 1k ödül konunca hemen kaçıp evlerinde bekleyen insanları anlamıyorum gerçekten.
ToroToro
Üye
Ooo param gelmiş yaw.
discussioncontroller