Half Life 3 Sizce Nasıl Olmalı?
zibillionbyteszibillionbytes
Üye
Ben de onu diyorum ep3 duyurulmuştu zaten. Yani yeni bir oyun illa ki gelecek. E ep3 iptal olduysa demek ki hl3 gelecektir.
XFire1994
Üye
Ben Valve'in yerinde olsam çıkarmam HL3. Zaten deli gibi para kazanıyorum, beklentileri hiç bir zaman karşılayamayacak bir devam oyunuyla neden uğraşayım?
AstusAstus
Üye
Eğer oyuna harika ve bagimlilik yaratan bi multiplayer mod ekleyebilirsen, ve bu da yeni motorla birlikte tf3 l4d3 gibi 3. oyunlari cikarmana da yardim saglasa neden olmasın?
RocketQueenRocketQueen
Üye
Bence Valve üçüncü oyunu sessizce çıkardı ama biz devasa reklamlı bir çıkış beklediğimizden görmedik.Yıllar geçti aslında.
BonecrusherBonecrusher
Üye
o kadar sessizce çıkardılar ki, steam'e bile koymadılar.
RocketQueenRocketQueen
Üye
CE'si bile vardı hatta.Levye veriyolardı.
geminilasergeminilaser
Oyungezer
Half Life 2 gibi devrim yaratacak mı belli değil. Valve biraz daha cesur davranmalı ve bir takım alışkanlıklarını değiştirmeli Half Life 3 ile birlikte.
starbarier
Üye
HL3 nasıl olacak bilmiyorum ama, valve amiral gemisine çok önem verdiği ortada yoksa bunca yıllık ketumluk sadece hıpe yaratmak istemeyle yada sallamiyorlar abi işte steamle parayı buldular Half Life ın yüzüne bakmıyorlarla ilgili bir şey değil bence öyle olsa idi bunca sene en azından piyasa yoklamak amacı için olsa bile HL in geleceği ile ilgili bile bir açıklama yapılırdı ondan bile uzak durdu valve.

Ha bildiğim bir şey var son açıklamalarada bakılırsa VR desteğiyle çıkma ihtimali çok yüksek HTC nin Vive nın büyük bir teknolojik atılımla Steam in ve valve in Machine ailesinin bir yan ürünü olarak çıkarılmasınında bir sebebi bu zaten diyorum. Yani o teknolojiyi tanıtacak ve Hl in piyasa üstünde yegane orjinalitesini sağlayacak teknoloji VR çünkü.

Ve son gelen bilgiler doğrultusunda oyunun açık dünya olabileceği ki 2. HL in yapısı buna bayağı bir yakındı. Vede RPG rol yapma ögeleri taşıyacağı söylenenler arasında. Buda sadece Gordon değil farklı karakterleride yönetebileceğimiz manasına geliyor. Ne olur ne gider bilinmez ama bilinen bir şey var oyun dünyası daha fazla Hl siz kalamaz...
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Serinin diğer oyunlarını düşününce şu aklıma geldi. Oyun dünyasında devrim yapmalı.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Half-Life 2 Combine drone becomes reality in Russia

https://www.facebook.com/RTvids/videos/1225113800832204/

Videonun sonundaki lafa dikkat.
discussioncontroller