The Wolf Among Us
ryuukryuuk
Üye
oyun çooook güzel olmuş ya, keşke biraz daha uzun olsaydı ama bölüm. tadı damağımda kaldı doğrusu.

Beğenenler: Nesteress, Fairon

SiyabendSiyabend
Üye
Oyun dünyasına böyle grafiklere sahip oyunlar lâzım, karakterlerin çizimleri şehir ışıklandırmalar vs. herşey harika olmuş. Bu sefer tam anlamıyla çizgi roman grafiğini yakalamışlar. Maalesef hikayeden bir şey anlamadım ingilizcem iyi değildir Türkçe yama çıkınca bir daha oynucam.

Beğenenler: thomasyalarin

BonecrusherBonecrusher
Üye
TT oyunları şahane oluyor ya. wolf amoung us grafiklerini çok beğendim. oyunu oynamayı çok istiyorum. ama elimde çok oyun birikti, onları bitirmek istiyorum önce. sakin kafayla oynamam lazım bu oyunu.

bir de urban fantasy teması felan hastası olduğum bir konsept. özellikle ilgimi çekiyor bu...
Amenquiver
Mod
Çok pahalı ya bölümlük bir oyun için diyecektim ama sanırım satın aldıktan sonra her bölüm geliyordu değil mi?

Beğenenler: Nesteress

BonecrusherBonecrusher
Üye
bir bölümlük değil bir sezonluk oyunları oluyor TT'nin.
FaironFairon
Üye
Bu arada bu oyunu sevenler Fables serisine de baksın. The Wolf Among Us'a başladıktan sonra evreni tanımak için biraz bakınayım dedim, çok fena sardı.

Beğenenler: ryuuk

rubyredrubyred
Üye
birinci bölüm sonuyla ilgili soru

Spoiler:
snow herhalükarda ölüyor mu acaba ?
LancasterLancaster
Üye
rubyred dedi:

birinci bölüm sonuyla ilgili soru

Spoiler:
snow herhalükarda ölüyor mu acaba ?

Spoiler:
Evet. Ama henüz ölüyor demek için çok geç bence. Dört bölüm var daha önümüzde.

Fairon dedi:

Bu arada bu oyunu sevenler Fables serisine de baksın. The Wolf Among Us'a başladıktan sonra evreni tanımak için biraz bakınayım dedim, çok fena sardı.

Bakma derim. Spoiler yiyebilirsin feci. Oyun prequel sonuçta.

Beğenenler: ryuuk

LancasterLancaster
Üye
Yanlışlıkla double post.
ryuukryuuk
Üye
2014 yazına kadar periyodik olarak çıkacak demişler, 2 ayda bir çıkacak yani muhtemelen

fuk

Beğenenler: Nesteress

discussioncontroller