The Wolf Among Us
XFire1994
Üye
Lancaster dedi:

rubyred dedi:

birinci bölüm sonuyla ilgili soru

Spoiler:
snow herhalükarda ölüyor mu acaba ?

Spoiler:
Evet. Ama henüz ölüyor demek için çok geç bence. Dört bölüm var daha önümüzde.

Fairon dedi:

Bu arada bu oyunu sevenler Fables serisine de baksın. The Wolf Among Us'a başladıktan sonra evreni tanımak için biraz bakınayım dedim, çok fena sardı.

Bakma derim. Spoiler yiyebilirsin feci. Oyun prequel sonuçta.

Çizgi roman okuyucuları da zevk alabilsin diye alakasız olacağını söylemişlerdi ama oynamadığım için bilemeyeceğim. Almam lazım bi ara :(

En kötü ihtimalle sezon bitince başlayın, Fables güzeldir :)
FaironFairon
Üye
Bayağı bir okudum da spoilerlık bir şey yok gibi şimdilik. Hani bazı karakterlere çok ileride ne olacağını görüyorsun ama o kadar.
LancasterLancaster
Üye
Fairon dedi:

Bayağı bir okudum da spoilerlık bir şey yok gibi şimdilik. Hani bazı karakterlere çok ileride ne olacağını görüyorsun ama o kadar.

Benim de spoiler'dan kastım oydu ama kişiye göre değişir tabii spoiler tabiri.
FaironFairon
Üye
Lancaster dedi:

Fairon dedi:

Benim de spoiler'dan kastım oydu ama kişiye göre değişir tabii spoiler tabiri.

Evet şimdi bakınca spoilerı tarif ettiğimi fark ettim ben de :D Demek istediğim çok etkilemiyor oyunu çizgiroman.(tabi daha senaryoyu bilmiyoruz orası ayrı)
SiyabendSiyabend
Üye
rubyred dedi:

birinci bölüm sonuyla ilgili soru

Spoiler:
snow herhalükarda ölüyor mu acaba ?

Spoiler:
Oyunun sonunda ölüyor evet, az önce bitirdim şuan da şoktayım :O

ryuukryuuk
Üye
Spoiler:
oyunun sonunda ölüyor mu dememiş, verdiğimiz kararlar snow'un ölüp ölmeyeceğini değiştiriyor mu diye sormuş.

Beğenenler: Nesteress

luffyluffy
Üye
Spoiler:
sonunda kafayı görüyoruz her türlü..yalnız sonunda yakaladığımız herife göre 2. oyunda sorgulama durumu değişecek..yine kararlar the walking dead'de olduğu gibi etkisiz kalırsa yazık olur yalnız..

her ay çıkmazsa soğutur oyuncuyu yalnız..zaten 2-3 saat bir şey oynayacağız her bölümde..heyecanlı yerde bitiyor..etkisi azalmasın..

Beğenenler: Analog

AnalogAnalog
Üye
Spoiler:
prensin ölümünü çözemedim ben, kendini mi vurmuş yoksa vurulmuş mu? vurulduysa kim vurmuş?

Syldar
Üye
Spoiler:
Kendini vurmuş.

Beğenenler: Analog

FaironFairon
Üye
Analog dedi:

Spoiler:
prensin ölümünü çözemedim ben, kendini mi vurmuş yoksa vurulmuş mu? vurulduysa kim vurmuş?

Syldar dedi:

Spoiler:
Kendini vurmuş.

Spoiler:
Kendisini vurup vurmadığını bilmiyoruz. Prensin yanındaki silahı incelediğimizde Bigby silahın yakın zamanda kullanılmadığını söylüyordu.

Bu arada prensi kurtarabiliyoruz sanırım, oyun sonundaki istatistiklerde gördüm öyle bir şey. Bir de kurtarmak gerek. Toad'ın yanına gitmiştim ben ama onun durumu o kadar acil değilmiş.

Bir de ortada tam olarak bir cinayet de olmayabilir. Aynaya Faith'i sorduğumuzda bulunduğu yerin güçlü büyülerle gizlendiğini söylüyordu. Tabi bu basitçe fableların öldükten sonra gittikleri yeri de anlatıyor olabilir ama Faith'in son anlarıyla ilgili belirsizlik var.

Beğenenler: Nesteress, Analog

discussioncontroller