The Wolf Among Us
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Eh işte çok az değişiyor. Pek etkilediği söylenemez açıkçası.

Sonda görülen öğrenilen şeyler hep aynı.
BonecrusherBonecrusher
Üye
en sondaki konuşma bonus sahne gibi bişi zaten. Final kısmı ondan önceki sekanslar

Seçim sunan bir oyunda ne kadar etkiliyorsa, bunda da o kadar etkiliyor
etkilemiyor demek için oyunu oynamamış olmak gerek herhalde
rubyredrubyred
Üye
olm öyle bonus mu olur allak bullak ediyor herşeyi. bildiğin finalin kendi o
ryuukryuuk
Üye

en sondaki konuşma bonus sahne gibi bişi zaten. Final kısmı ondan önceki sekanslar

Seçim sunan bir oyunda ne kadar etkiliyorsa, bunda da o kadar etkiliyor
etkilemiyor demek için oyunu oynamamış olmak gerek herhalde

yaw ne etkiliyor allah aşkına, oyun boyunca seçtiğimiz tek şey kötü polis mi iyi polis mi olmak istediğimiz. bunu da "x will remember this" diye önümüze koymuş paşalar, yersen. kimsenin bi şeyi hatırladığı yok.

Beğenenler: rubyred, Taxman, FadeToBlack, stabilo

BonecrusherBonecrusher
Üye
Haklısınız kardesler ne diyim. 5 kişi de hiç etkilemiyor diyorsa ben yanlış oyunu oynamisim o zaman. Ne tuhaf steamde wolf among us yaziyordu...
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Etkiliyor derken perspektifin bizimkinden farkli. Kezban tripi atmana gerek yok kardeeeeees.

Off snrm bn yanls oynu oyndm :SSSS
TaxmanTaxman
Üye
This game series adapts to the choices you make.
The story is tailored by how you play.

bu decade'in en büyük yalanı adeta.

Beğenenler: darkprens

LancasterLancaster
Üye
Yeni bitti.

Bu bölüme WoT yazmayacağım, bölümün kendisi ortalama, finali beklediğimden daha iyiydi. Twist'in geldiğini gördüm desem yalan söylemiş olurum fakat bu demek değil ki harika bir sondu.

Oynayan neredeyse herkes anlamıştır zaten artık bu oyunu Telltale'in B takımının yaptığını, gerek bölüm çıkış tarihlerinden, gerek TWD serisine kıyasla kalas animasyonlarından ve hikayesinden. O yüzden en son sahne bana çok güzel bir tepki verdirtti, daha çok bu sezon çok iyi bittiği için değil daha tecrübeli, hatalarından ders çıkartmış bir Telltale tarafından, B takımı bile olsa, yeni bir sezon gelme ihtimalini ortaya çok sert bir şekilde attığı için.

Sezon için puanım 6.8/10, hoş kimin umurunda olur orası ayrı. Yaptığı bütün yanlışlarla birlikte bile point n click / story driven oyunlardan hoşlananlar, Fables'ın çizgi romanlarını okumayan birisi için bile sırf hikayenin içinde geçtiği ilginç, yaratıcı evrene güzel bir giriş için oynanması gereken bir oyun.

The North Wind blows.

Beğenenler: stabilo

ShadowBaneShadowBane
Üye
Birde Fables fanıysan kafadan 2 puan fazladan veriyorsun ve puanın 9/10 oluyor. En azından benim puanım bu. Evil Gepetto.
LancasterLancaster
Üye

0:25'den itibaren.
discussioncontroller