The Wolf Among Us
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye
1 ay bana göre uygun bir zaman dilimi idi çıkan diğer TT Games oyunları için. Bu seferkinin 2 ay gibi bir süre olması büyük sıkıntı. Çok fazla zaman arası var ve bu tarz seçimlerin gelecek bölümleri etkilediği bir oyunda bazı seçimleri unutmak çok kolay. Neleri seçtiğimiz gösterecek ama yetersiz bana kalırsa. Diğer ufak seçimleri unutmak çok kolay.

Beğenenler: Nesteress

BonecrusherBonecrusher
Üye

Telltale şu oyunu komple yayınlasa, hiç sevmiyorum her ay yeni bölüm şeysini.

benim hoşuma gidiyor. yeni sherlock/doctor who bölümü beklermiş gibi hissediyorsun.
LancasterLancaster
Üye

1 ay bana göre uygun bir zaman dilimi idi çıkan diğer TT Games oyunları için. Bu seferkinin 2 ay gibi bir süre olması büyük sıkıntı. Çok fazla zaman arası var ve bu tarz seçimlerin gelecek bölümleri etkilediği bir oyunda bazı seçimleri unutmak çok kolay. Neleri seçtiğimiz gösterecek ama yetersiz bana kalırsa. Diğer ufak seçimleri unutmak çok kolay.

Eğer düşünülenler doğruysa o iki ay zaman diliminde büyük ihtimalle Walking Dead Season 2 episode 1'ı çıkartıcaklar. Bir ay Wolf Among Us bir ay Walking Dead ilginç olabilir. Ayrıca zekice bir market taktiği. Her ay bir şekilde piyasada kalmak ve kendinden bahsettirmek.

Beğenenler: stabilo, Nesteress, Fairon, ryuuk

stabilostabilo
Üye
Ben çok beğendim oyunu. Hikayeyle ilgili bir şey söylemek için çok erken, ne de olsa sadece giriş yaptılar ama onun dışında memnun kalmadığım bir şey yoktu ilk bölümde. Özellikle çizimler müthiş ama, onu söylemeden geçmeyeyim.

Asuna dedi:

sırf episode episode olacağı için oynamadığım halde 5 puan kırdım, iyi alıştılar bunlarda.

Oynamadığın halde 5 puan kırarak oyun inceleme mantığına yeni bir boyut kazandırmışsın, tebrikler.

Bir firmanın yaptığı her oyunun kaliteli olması kolay iş değil, bir de bu kadar sıklıkla yeni oyun yapıyor olmasına rağmen. Bu yüzden saygı duyulması gereken bir firma Telltale. İyi alıştılar demiş bir de, sanki bölüm başına 25 dolar almaya falan kalkışıyor adamlar. Oyunların bölüm halinde çıkması benim hoşuma gidiyor. Artık oyun tarzlarıyla da iyice bütünleşti zaten bu sistem, yakışıyor yani. Sadece arkada denildiği gibi iki bölüm arası biraz daha kısa tutulmalı. The Walking Dead yakında çıkacaksa o da sorun değil gerçi. =)

Beğenenler: Bonecrusher

BonecrusherBonecrusher
Üye
telltale'de çalışıyor olmak isterdim. de işe almazlar işte...
frukomanfrukoman
Üye
Spoiler:
Yok arkadaş bu Telltale'daki herifler aşk hayatlarında sorunlu, acısını bizden çıkarmaya çalışıyorlar galiba. Faith geldi, aha çok tatlı kız, seni bu çukurdan kurtaracağım dedim, kafası geldi, Snow White'a mavi gözlerinde boğulmak istiyorum diyecektim kafası geldi, zorları ne bu adamların? Hayır bak aynı şeyi Walking Dead'de Carley'e de yaptılar zaten. Şüphelenmeye başladım adamlardan.
LancasterLancaster
Üye
frukoman dedi:

Spoiler:
Yok arkadaş bu Telltale'daki herifler aşk hayatlarında sorunlu, acısını bizden çıkarmaya çalışıyorlar galiba. Faith geldi, aha çok tatlı kız, seni bu çukurdan kurtaracağım dedim, kafası geldi, Snow White'a mavi gözlerinde boğulmak istiyorum diyecektim kafası geldi, zorları ne bu adamların? Hayır bak aynı şeyi Walking Dead'de Carley'e de yaptılar zaten. Şüphelenmeye başladım adamlardan.

Spoiler:
İkisinin de öldüğüne / ölü kalacağına inanmıyorum. Belki Faith. Belki.

darkprensdarkprens
Üye
Olm, belirtsenize Walking Dead spoiler'i var diye?

Walking Dead'den o bahsettiginiz karakter de %100 olu bu arada
LancasterLancaster
Üye
darkprens dedi:

Olm, belirtsenize Walking Dead spoiler'i var diye?

Walking Dead'den o bahsettiginiz karakter de %100 olu bu arada

Spoiler:
Carley ölü tabi, onu demedim ben. Faith ile Snow.

ryuukryuuk
Üye
oyunun bölüm bölüm sunulmasından ben de hoşnutsuz değilim ama 2 ay çooook uzun bi süre, bu ara biraz kısa tutulsa kimsenin bir sorunu kalmaz muhtemelen.
discussioncontroller