Windows 7 yükleme sorunu (Çözüldü)
BonecrusherBonecrusher
Üye
artık update bile yapmıyor. ilerlemiyor çubuklar... sistem iyice saçmaladı, programlar bile açılmıyor.
pff ne sinir bir durum ya.
SYSCLEANER
Mod

artık update bile yapmıyor. ilerlemiyor çubuklar... sistem iyice saçmaladı, programlar bile açılmıyor.

Çak formatı gitsin manin yok ise kaç gündür uğraşıyorsun... Bu kadar registerisi çortlamış işletim sisteminden bu saaten sonra hayır gelir mi? Emin değilim...

İ. Evrenİ. Evren
Üye

Şurdan hiç windows6.1-KB976932.exe'yi indirip kurmaya çalıştın mı?: http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5842 Zira bu dosya sp1'i elle kurmana imkan veriyor.
kerem2018
Üye

Aynı sorun bende de mevcut. Win 7 kurulu laptopuma USB'den format atıp kurulum yapmak istiyorum ama
kurulum ekranına geçmiyor ve tekrar Windows açılıyor. BIOS ayarları tamam ayrıca Rufus ve Windows Tool
ile de farklı ISO dosyalarını entegre ettim. Farklı usb bellekler denedim yine olmadı. Açılışta boot
seçeneklerinden usb yi seçiyorum ama 3-4 sn. ekran kararıyor ve tekrar Windows başlıyor. Ne yapmam gerek ?
discussioncontroller