Heroes of The Storm - Battle Tag listesi ilk mesajda!
XFire1994
Üye
Resmi Site
Curse'ün HotS Sitesi
Guidelar vs.

Battle Tag listesi:
XFire1994 - Mandos#2719
funky_boy - erolcanulut#2613
Firewing - Savatage#2256
ripperkamil - Kamil93#1520
skytalker - Starscream#2292
Rowen - Rowena#2190
BonecrusherBonecrusher
Üye
çok iyi. blizzard ıvır zıvır oyunlara yönelmiş durumda.
bir de diablo farmville oyunu çıkartırlarsa tam olcak...
XFire1994
Üye
Blizzard Dotanin ilk videosu Wings of Liberty çıktığı zamanlarda çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, birden bire gökten inmedi yani. Ayrıca adamlar bi tek Warcraft-Starcraft-Diablo mu çıkarsın yahu?

Ama ismi Blizzard All Stars kalsaydı keşke.

Beğenenler: Nesteress, Trajengya

BonecrusherBonecrusher
Üye
bir tek warcraft-starcraft-diablo çıkarmasın, zaten bu oyun da çıkmasın diyorum. o üç oyunun ismini kullanmak olacak sadece.
warcraft'ın kart oyununu da çıkardılar.

sıradaki adım dediğim gibi diablo farmville olacak.
MaraudeRMaraudeR
Üye
Hearthstone baya beğenilmişe benziyor. Heroes of the Storm'un da benzer bir başarı göstermemesi için hiçbir neden yok. Diğer büyük projelerinden rol çalmadıkça böyle küçük projelerin hiç kimseye zararı yok. MOBA'lardan pek haz etmeyen ben bile merakla bekliyorum.

Beğenenler: XFire1994

118118
Üye
Bone haklı, aynı serilerin ekmeğini senelerdir yiyorlar Lore ayağına, ha bir çok yerde sıçışlar da olmadı değil tabi ama yeni işlere girmeleri lazım bence.
XFire1994
Üye
Ne Hearthstone, ne de bu oyun Blizzard'ın yeni iş yapmasını engelleyecek projeler değil ama. Bu oyunların bi günahı yok, bunlar çıkmasaydı da Blizzard yeni bir iş yapmayacaktı bence. WoW bitene kadar da zor zaten o biraz.
MaraudeRMaraudeR
Üye
Yeni bir işi Titan'la yapacaklar. Herhalde bir kart oyunu ya da MOBA için yeni bir evren yaratmasını beklemiyordunuz.

Beğenenler: RedBeard

118118
Üye
Bu oyunlar çıkmasın demiyorum, ama yeni projelere de el atmalarının vakti geldi bence.

Ki yeni şeyler yaratsınlar, artık WoW, Diablo, SC yapmasınlar da demiyorum, sadece gereğinden fazla bu üç isme odaklanıyorlar.
XFire1994
Üye
Onda hemfikiriz zaten, ama açık konuşayım, benim de WoW gibi bi para musluğum olsaydı ben de riske girmezdim :p

Gerçi risklik bi yeri de yok, ne çıkarsalar milyonlarca satacak yine.
__skytalker____skytalker__
Üye
İyi olursa oynarız. Kaliteli mobaya açız.
discussioncontroller