Heroes of The Storm - Battle Tag listesi ilk mesajda!
dodgerdodger
Üye

C&C NOD lel
FirewingFirewing
Üye
^You can't kill the Messiah.

Buçır deep throat double penetration sdfhgsdghgsdfjkshj çok fena çok
dodgerdodger
Üye
mephisto ult nedir yaa haha

nerf gelmeden eğlenin.
FirewingFirewing
Üye
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Bunca zamandır oyun zaten topluluğun zorlaması ile ayakta durmuyor muydu? (Kötü oyun değil ama)
SamsonSamson
Üye
Kötü oyun demedi kimse zaten, çöp oyun.
dodgerdodger
Üye
ulan biz ne güzel oynuyorduk işte. bi kere de bu ne lan böyle oyun olur mu diye şikayet etmedik.

corax ve ateşkanatla yaptığımız tek etkinlikti zaar.
SwooshSwoosh
Üye
wc3 remaster gelince bunu portlarlar oraya icefrog gibi bi tip çıkar geliştirir durur
FirewingFirewing
Üye
Gelen tipin bu özürlülerden daha iyi yapacağı kesin.

Bana öyle geliyor ki, buradan alınan geliştiriciler mobil grubuna depiştirildi. Kampüste adamların ellerinde deli gibi pokemon go oynadıklarına ve patronların bunu ilgiyle izlediklerine dair bir söylenti varmış. Eğer Niantic e özenip map tabanlı bir mobil oyun yapma niyetindelerse, tamam ulan kralsınız derim. Sokağa çıkıp Arthas Raidi peşinde koşmaya, npc lerden quest toplamaya kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum. PoGo hemen hemen aynı kafada şu an.

Ya da Diablo Immortal hezeyanı...

dodger dedi:

ulan biz ne güzel oynuyorduk işte. bi kere de bu ne lan böyle oyun olur mu diye şikayet etmedik.

VAlla abi, son dönemde baya bi bok ettiler oyunu aslında... Gereksiz reworkler, dengesiz herolar ve o ilk çıkan heroyu satma adına op yapma mevzusunun HALEN devam etmesi, mm deki sikiklik ve düzeltmeye çalışırken daha da bok etmeleri, raporlama sistemindeki embesillikle önüne gelene suspend vermeleri, nexus born hero mankafalığı... En son Hammer a bi baktım, BFG 20 talentini binalara vuramaz yapmışlar. Böyle bir kafa olabilir mi? 20 talentleirnin hepsi çöp olmuş, zaten son reworkle sikip atmışlardı heroyu. Sylvanas desen bi tırtlaşmış. Healerları zaten gömçürttüler hala kendine gelemedi çoğu. Fokoşop da skinin HUE değerini değiştirip zırt bırt yeni skin varyasyonu yayınlamaktan başka ne yapıyorlar anlamıyordum kaç aydır. Ben de bırakırım yavaş yavaş bu gidişle.
dodgerdodger
Üye
yav tamam öyle şeyler var da, competitive oynamadığımız için ben pek takmıyorum. takımım güzel olunca, güzel maçlar oluyordu, eğleniyorduk falan.
discussioncontroller