Mod Nasıl Olunur?
keremgtakeremgta
Üye
Selam arkadaşlar.. Aklıma takılan bir mevzu var. Oyungezer Online'da nasıl MOD olunur ? Lütfen biri bunu bana açıklasın. Çünkü elini sallayan MOD olup önüne çıkanı engelliyor.
Amenquiver
Mod
keremgta dedi:

Çünkü elini sallayan MOD olup önüne çıkanı engelliyor.

Şu kısmı biraz daha açarsan soruna cevap verebilirim.

Eğer forumdan ceza almanı kast ediyorsan, ceza kararlarının da altında yazdığı gibi forumu yanlış bir biçimde kullanman "engellenmenin" sebebidir. Aklına gelen her şey için başlık açman, hali hazırda bu işlevleri yerine getiren konuları kullanmaman hem forumun kullanışlılığını düşürüyor hem de forumun bazı bölümlerini çöplüğe dönüştürüyor.
aztek
Üye
hoşgeldin kerem abi

Beğenenler: keremgta

oropheroropher
Üye
keremgta dedi:

Selam arkadaşlar.. Aklıma takılan bir mevzu var. Oyungezer Online'da nasıl MOD olunur ? Lütfen biri bunu bana açıklasın. Çünkü elini sallayan MOD olup önüne çıkanı engelliyor.

Hesabıma 500 dolares yatırıyorsun, ertesi gün yetkin hazır..
NesteressNesteress
Üye
kerem, bill abi nasıl? bayramlarını kutladığımı söylersin bill abiye uzun zamandır görüşemiyoruz bayram telaşıyla da uğramayı unuttum en kısa zamanda elini öpmeye geleceğim
Mister NoseMister Nose
Üye
MOD YAPIN BENİ.

Beğenenler: keremgta

keremgtakeremgta
Üye
Tamam. Teşekkürler..
oropheroropher
Üye

MOD YAPIN BENİ.

Sana 300 olur..
aztek
Üye
Zengin olan niye daha az ödüyor?

Beğenenler: RedBeard, keremgta, Trajengya

RedBeardRedBeard
Üye
ramlerini ılık suda bekletmeyeni mod yapmıyorlar burada maalesef.
RedBeardRedBeard
Üye
aztek dedi:

Zengin olan niye daha az ödüyor?

altın yumurtlayan tavuk kesilir mi beya. o 300 dolar 3000 dolar olarak geri döner. ya da çok pintidir, 300 dolar verdim diye orgazm olur günlerce herif. :P
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller