Marmaray
dodgerdodger
Üye
sabiha gökçen'den direkt raylı sistem yok. havataş en kolayı, gerisi kastırır. iett falan ölüm oradan.
TaxmanTaxman
Üye
thy devam o zaman :(
MuhallebiMuhallebi
Üye
Yav şu konunun siyaset başlığı altında olması gerçekten çok acı verici.
JulianneJulianne
Üye
Muhallebi dedi:

Yav şu konunun siyaset başlığı altında olması gerçekten çok acı verici.

Memlekette her şey siyaset ve oy adına yapılıyor son 10-15 senedir. Sırf bu yüzden Türkiye'den göçmek istiyorum.
RedBeardRedBeard
Üye
En kötüsü de ne biliyor musunuz, inançsızlık, ümitsizlik. Kim bir gün Türkiye'yi demokratik, bilinçli bir halk, çok iyi bir sosyal devlet olarak göreceğine inanıyor? kim ümit ediyor? Hani inanmazsın ama içten içe ümidin vardır ya, yok arkadaş, uçtu gitti bildiğin. Halkın bir gün koyunluktan insanlığa atlayacağına inanan var mı?

Türkiyedeki evrimi anlatan çok başarılı bir çalışma mesela bak:

Spoiler:
image

:P
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Memleketteki insanların ilk önce siyasette fanatizmi bırakması lazım. Millet takım tutar gibi parti tutuyor.

Sonra başa geçene yavşama olayını bitirmeliyiz. Ondan sonra adam akıllı bi lider gelir belki.
kurtkapankurtkapan
Üye
dodger dedi:

Jerry dedi:

Şöyle; Amerikan savaş gemilerini Karadeniz'e sokabileceğiz. Şuan için ticari gemiler yasaları olduğu kadar savaş gemisi yasaları da var. Türkiye kafasına göre izin veremiyor.

2. bir geçiş ciddi sorunlara yol açabilir. Kullanabilirsek acayip güzel olur ama zannetmiyorum : ) Her türlü elimizde patlatırlar.

Savaş halleri dışında savaş gemileri de istediği gibi geçebiliyor? Hatta Varyag zamanı tehlikeli diye ses çıkmıştı ama adamlara engel olunamadı.

şunu düzeltelim. varyag, "gemi" olarak geçmedi boğazlardan. motoru ve dümeni yoktu. anlşamanın bug'ı filan değil bu elbet. gerekli pazarlıklar yapılmıştır. "turist göndereceklerdi göndermediler =/" saçmalıklarından değil de daha büyük şeylerden bahsediyorum elbet.

vergici, benim bildiğim istanbul'da hiç bir yerde(toplu taşıma) geçmiyor artık nakit. jeton alıyorsun. yanlış hatırlamıyorsam 3 lira. mesela tramvay jetonu ve vapur jetonu da farklı. tek tek alman lazım.
sultan ısultan ı
Üye
Marmaray yine arızalandı, yolcular tüneli yürüyerek geçti!

http://www.radikal.com.tr/turkiye/marmaray_yine_arizalandi_yolcular_tunelde_mahsur_kaldi-1158657
Golden Eagle
Üye
Hanginiz imdat kolunu çekti
hayalgezerhayalgezer
Üye
Bence elektrikli kızartma olmazsak,1 ay sonra denizler altında birkaç bin fersah ilerlemeyi yürüyerek gerçekleştirmek isteyebilirim : D
discussioncontroller