Marmaray
SYSCLEANER
Mod
Anadolu yakasında yapılan metroda 3. hat tavandan gidiyor bunun sebebi çekmeköy de metronun yer üstüne çıkıp orada şileye kadar yer üstünden gidecek olması bu şekilde normal tren gibi ilerleyecek... Avrupa yakasında 3. hat zeminden ilerliyor ha tabi iş böyle olunca tek bir metro aracının her iki yakada servis etmesi mümkün olmuyor... Türkiye de para b.k her iki yakada da farklı fanteziler denememiz o yüzden...
Yüksek ihtimallede Marmaraydada 3. hat tavandan gitmekte ama genede insanların inip yürümesi için son derece tehlikeli bir yer.
ElladanElladan
Üye
Şu sıralar akın akın Marmaray'a koşanlar zaten AKP'ye oy veren insanlar. Başbakanımız ne yapmış gidip bakalım diyen insanlar. Bozmuşsa da onlar bozmuştur. İmdat frenini gereksiz kullanmanın cezası var diye biliyorum. Trenlerde kamera var, öyle bir şey olduysa yakalasınlar.
NoumenonNoumenon
Üye
Elladan dedi:

Şu sıralar akın akın Marmaray'a koşanlar zaten AKP'ye oy veren insanlar. Başbakanımız ne yapmış gidip bakalım diyen insanlar. Bozmuşsa da onlar bozmuştur. İmdat frenini gereksiz kullanmanın cezası var diye biliyorum. Trenlerde kamera var, öyle bir şey olduysa yakalasınlar.

ayrıca bu imdat freni çekilince tren bir daha hareket edemez duruma mı geliyor ki millet inip tüneli yürüyerek geçiyor?

kurtkapankurtkapan
Üye
insanlar bi kere tünele girince sistemi çalıştıramazsın ki bir daha...
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
İnsanlar da zaten tren durduğu saniyede dışarı çıkmıyordur kürtkapan kardeş.
BenjaminBenjamin
Üye
Birde nükleer santral yapmaktan söz ediyoruz. 2. çernobil olur heralde.
NoumenonNoumenon
Üye
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/97567.aspx

sizi gidi sabotajcılar sizi....
Sifon
Üye
imdat frenini kullanarak 10 binlerce canı tehlikeye atabilme ihtimalini sevdim ben o gezicilerin
hayalgezerhayalgezer
Üye
Noumenon dedi:

Adamlar Taraf'taki anlayışı buraya taşımışlar. Bir tane yetmiyordu, bir de buna başladık. Türkiye gazetesi eskiden de böyleydi ama bu kadar değildi sanki..
BonecrusherBonecrusher
Üye
Benjamin dedi:

Birde nükleer santral yapmaktan söz ediyoruz. 2. çernobil olur heralde.

hep bunu diyorum ben de zaten hahahah
discussioncontroller