World of Warcraft : Warlords of Draenor
dodgerdodger
Üye
%99 ihtimalle yeni ek paketin ismi olacak.

İlk detaylar BlizzCon'da.

http://www.mmo-champion.com/content/3499-Blizzard-Trademarks-Warlords-of-Draenor-WoW-Expansion
JerryJerry
Üye
oha ya,

adamın biri 3 gün önce yazmıştı da dalga geçmiştik. Geçmişte geçecekmiş.
118118
Üye
Ya bu Dragonflightların gücü tükenmemiş miydi?

Ne oldu onlara tam olarak?

Bronzları Deus Ex Machina olarak kullanmaları canımı sıkmaya başladı biraz şahsen...

Bari Outland'e ve Northrend'e el atsalar...

Hadi Northrend'i geçtim ama Outland'i artık bi revize etmeleri gerekli...
dodgerdodger
Üye
Draenor zaten Outlands oluyor da, baştan mı ele alacaklar bilemedim. BL falan mı geliyor yine? Gele gele bitiremediler anasını satıym lds
JerryJerry
Üye
Geçmişte geçeceğini de aynı adam söylemişti, kesinliği yok.

Başrolde Grom Hellscream olacakmış sanırım, sülalecek başımıza bela oldular : /

Tabi bunların hepsini forumda "Arkadaşım Blizzard'da çalışıyor" diyerek yazan adama göre söylüyorum.
JerryJerry
Üye
Heh buldum;

"Thanks to a very loose-lipped bunch of employees in the Versailles office I can confirm 100% that:

The upcoming expansion is called Warlords of Draenor and will feature Grom as the antagonist, although for legal issues he will be refered to as Grommash. This expansion will see the heavy use of time travel.
Reforging is changing, soon you will no longer need to keep hold of an item to "own" the transmogrification appearance.
The upcoming Blizzcon secret gift is an Elite Tauren Chieftan Hearthstone gift card.
The Dark Below has been registered for 'Titan', not World of Warcraft as is the rumor."
dodgerdodger
Üye
Grom ismini kullanırken neyin yasal boyutu yav?

Beğenenler: 118

JerryJerry
Üye
Sızdırılmasın diye yapılan bir şey olabilir. Patent almadan bir ay önce bir Çin sitesinde o isimle sızmış.
118118
Üye
dodger dedi:

Draenor zaten Outlands oluyor da, baştan mı ele alacaklar bilemedim. BL falan mı geliyor yine? Gele gele bitiremediler anasını satıym lds

Onu biliyorum da hikaye sıralaması WoW gibi büyük bir oyun için çok saçma bir hata şu an.

Onu düşünmesek bile Outland şu an aşırı sıkıcı bir bölge, sırf sıkıntıdan Orgrimmar'da bekleyip dungeon kasa kasa geçiyorum.

WoW'un son ek paketi zaten BL ile yapılacak son savaş üzerine olacaktır, gezegenin ismini hatırlamıyorum ama Nathrezimlerin kendi gezegenleri. Yani BL'den kurtulana kadar oyun bitecek :F

Grom olmasın. Garrosh gibi sığır olacağını sanmam ama Illidan'ı getirecez dediler zaten, başka eski karakter gelmesin.

Grom'u da çok sevmezdim zaten de neyse...

Şahsen ben yeni gelecek Prof/ırk/classları merak ediyorum, oyunun nerede, hangi zamanda geçeceği falan çok umrumda değil Cata'dan sonra...

@Jerry

Reforging derken demek istediği Moglar herhalde, Reforge tamamen başka bir şey çünkü, sanırım olacak şey şu, item'ı gidip adama gösterecez, o da hmm tamam diyip listemize ekleyecek ve item'ı kırabilecez ya da satabilcez...

Heirloom itemlarını da Rep seçer gibi seçebilseydik iyi olacaktı...
JerryJerry
Üye
Prof/ırk/class gelmeyebilir de 4th spec'ler oluşabilir.

Ya şu olay saçma olacak; Dark Portal yerine zamanda yolculuk ile Outland yerine Yeşil ve 2xOutland'e gideceğiz. Her şey BC ile çok benzeşiyor.
XFire1994
Üye
Hayırlısı, 1 haftaya görücez işin doğrusunu.
discussioncontroller