World of Warcraft : Warlords of Draenor
DharkanDharkan
Üye
haha

adamın olayı bok yoluna gitmek yani. orijinal hikayeyi bilmiyorum valla.
JethroJethro
Üye
Beta da ölmüyordu Kargath.Ama kararını değiştirmiş demekki Blizz.
JerryJerry
Üye
Hata yaptıklarını anladılar. Asıl düşmanımız Iron Horde değil, orjinal hikayede pisi pisine gidenler gene aynı şekilde gidiyor işte. Grom'un bile sonunu az çok tahmin edebiliyorum.
AshkaelAshkael
Üye
garrosh'un pandaria'dan nasıl kurtulup nasıl geçmişe gittiğini spoiler içinde anlatabilecek biri varmı acaba ?
DharkanDharkan
Üye
legendary ring questi anlatıyor

Beğenenler: dodger

JerryJerry
Üye
Swtor ve GW2'den sonra WoD'a da gelsin;

"mmo'dan end-game'i alın, geriye neyi kalır ki..."

6/10

Sen git 90-100 arasında akla gelebilecek her şeyi koy oyuna, single-player rpg'lere kafa tutacak bir levelling ortamı hazırla, lvl 100 olan oyuncuların "nereye sıçacağız" diye şaşırıp kalsınlar. Olacak iş değil, en yakın content yaması da 2-3 ay uzaklıkta görünüyor.

Highmaul Normal ve Heroic bitti, strese girmemek için mythic'e bulaşmıyoruz. Ilvl'lar optimum seviyeye yaklaştı sayılır.

Oyunda resmen yapacak bir şey kalmadı, Çarşamba günleri dışında girmek için en ufak bir sebep yok. Daily'leri, Senaryo'ları özletti allahsızlar. Eskiden kaynak falan toplamak için etrafı gezerdik, mekanlar kalabalık olur, es kaza open-world pvp yapılırdı. Ona bile gerek kalmamış artık...

Beğenenler: Gun, Trajengya

dodgerdodger
Üye
crafting sisteminin değişmesi bir bakıma olumlu olsa da eski kaynakları komple çöpe atması kötü oldu.

onun dışında raid, pvp, challenge falan kaldı. bi de achievement kasarsan işte.
ThyestesThyestes
Üye
Jerry dedi:

Swtor ve GW2'den sonra WoD'a da gelsin;

"mmo'dan end-game'i alın, geriye neyi kalır ki..."

6/10

Sen git 90-100 arasında akla gelebilecek her şeyi koy oyuna, single-player rpg'lere kafa tutacak bir levelling ortamı hazırla, lvl 100 olan oyuncuların "nereye sıçacağız" diye şaşırıp kalsınlar. Olacak iş değil, en yakın content yaması da 2-3 ay uzaklıkta görünüyor.

Highmaul Normal ve Heroic bitti, strese girmemek için mythic'e bulaşmıyoruz. Ilvl'lar optimum seviyeye yaklaştı sayılır.

Oyunda resmen yapacak bir şey kalmadı, Çarşamba günleri dışında girmek için en ufak bir sebep yok. Daily'leri, Senaryo'ları özletti allahsızlar. Eskiden kaynak falan toplamak için etrafı gezerdik, mekanlar kalabalık olur, es kaza open-world pvp yapılırdı. Ona bile gerek kalmamış artık...

En yakın content yaması 2-3 ay uzaklıkta değil. 5 hafta sonra Blackrock gelicek. WoW her zaman raid odaklı oldu bahsettiğin daily işleri de zaman bir günde maks 40 dakikanı falan alıyordu. Olmamaları beni çok daha sevindiriyor. Bir gecede kaç saat raid yapıyorsunuz bilmiyorum ama Mythic kesemiyorken 1 gecede hem Normal hem HC temizliyorsanız tebrik ederim gerçekten. World PvP olayıda zaten Wrath of Lich King'den beri yok. İlla pvp yapmak istiyorsan ama arena yada battlegroundlar lvl 100 de hala eğlenceli ve fazlasıyla zaman geçirebiliyorsun. Yani raid dışında yapabilceğin şeyler var. Amaçsızca ortalıkta dolaşıp gather yapmanın bitirilmesi bence gayet yerinde bir olaydı botçuların baya önüne geçildi bu uygulama ile. Bazı tarifleri enchantları almak için repin zorunlu tutulması falan saçma uygulamalardı zaten gitmesi birçok oyuncuyu sevindirdi. Bu exp in bence tek kötü yanı mesleklerin bu kadar etkisiz hale getirilmesi kötü oldu. Dodger'ında dediği gibi şuan raid, pvp, challenge, mount ve follower için yapabilceğin rep kasmaları ve achievmentlar var eski haline görede hiç kötü değil bence gayet yeterli.
GunGun
Üye
Statlar kanser, statlar.

Hiç bahsedilmiyor ama mastery/versitality/speedli gearınızla başarılar diliyorum. :DDD
JerryJerry
Üye
Herolar ve stat sistemi moba'dan hallice, onu daha önce bir çok kez yazdım.

@Thyestes; Guild olarak normal Highmaul yapmıyoruz artık. Mythic kesemiyoruz değil, kesmiyoruz. Millet işim gücüm var diye tepki gösteriyor, guild lideri strese giriyor. Sunucular boşaldı, Garrison'ları ile ilgilenen oyuncular pek kalmadı.

Tanaan Jungle, Nisan veya Mayıs ayında anca gelir. Demişti dersin.

Şu ek paketinin tek kötü yanını meslekler olarak görüyorsan eğer tebrik ederim. Ne güzel işte, eğleniyorsun demektir. Biz eğlenemiyoruz.
discussioncontroller