World of Warcraft : Warlords of Draenor
dodgerdodger
Üye
Speed ne bu arada? karakter ekranında da görmedim.
JerryJerry
Üye
movement speed

Beğenenler: dodger

ThyestesThyestes
Üye
Jerry dedi:

Herolar ve stat sistemi moba'dan hallice, onu daha önce bir çok kez yazdım.

@Thyestes; Guild olarak normal Highmaul yapmıyoruz artık. Mythic kesemiyoruz değil, kesmiyoruz. Millet işim gücüm var diye tepki gösteriyor, guild lideri strese giriyor. Sunucular boşaldı, Garrison'ları ile ilgilenen oyuncular pek kalmadı.

Tanaan Jungle, Nisan veya Mayıs ayında anca gelir. Demişti dersin.

Şu ek paketinin tek kötü yanını meslekler olarak görüyorsan eğer tebrik ederim. Ne güzel işte, eğleniyorsun demektir. Biz eğlenemiyoruz.

Tanaan Jungle'dan bahsetmedim ben yalnız bu tierın gelecek olan 2. raidinden bahsettim onu content olarak saymıyorsun heralde? Benim ve birçok oyuncunun oyunda yaptığı şeyler değişmedi. Gather'la saatlerini harcamayı saçma sapan yerlere rep kasmayı çoğu oyuncu sevmiyordu. Oyunu bunlar zevkli yapıyor diyorsan asıl ben seni tebrik ediyorum. Çıkarılan bir kaç sıkıcı olay dışında hiç bir content eksikliği yok şu oyunun eski haline göre. Eğer zaten bunları sevmiyorsan sen WoW'u fazla sevmiyorsun demektir.

Ayrıca: Mythic, PvP yapmıyorsun sonra oyuna çarşamba haricinde girmek için bir sebep yok diyorsun. Senin oynayış tarzına göre olmuyor olabilir ama şu bahsettiğim 2 şey bile seni saatlerce oyunda tutabilecek ve sadece çarşamba günü haricinde oyuna girmeni sağlayabilecek şeyler.
JerryJerry
Üye
WoD'da rep kastın mı hiç?

Daily'ler ile rep kasmak saçmaydı kabul, amaçsızca 500 tane aynı yaratığı keserek kasmak daha mı mantıklı oluyor?

Ek; Blackrock Foundry'nin 5 hafta sonra geleceği tamamen spekülasyondan ibaret.
TrajengyaTrajengya
Üye
Daha Blood Elf güncellemesinin ne zaman geleceği bile belli değil :F

(derde bak)
GunGun
Üye
Wow kadar tembel developerları olan oyun görmedim.

Celestalon da yıktı mahvetti oyunu. Pandariadaki saçma sapan daily sayısını düşürüp yeni content yapacaklardı.

Reforge yok, basılacak enchant yok, gem takılacak socket yok. Yetmemiş bir de her yerimizden random fışkırıyor.

Lan diablo mu bu oyun? Aynı bossu 800 defa kesebiliyor muyuz da bu kadar RNG'yi dayıyorsun.

Beğenenler: Dharkan

JethroJethro
Üye
Game token diye birşey getirebilirlermiş. Gerçek parayla "token" alıp oyun için parayla satabilecekmişiz.

Token denilen şeyde "game-time".
JerryJerry
Üye
Bunların sorumlusu Jay Wilson mı yav acaba? Plex sistemi nereden çıkmış? Gold seller'larla uğraşmak zor geldi tabi, resmi hale getirelim dediler.

Hata üstüne hata yapıyorlar. Oynadığımız bir oyun vardı, o da mahvolacak sanırım.
DharkanDharkan
Üye
Wow'un ne güzelliği var ki allasen, sıradan bir oyun franchise'ı

sevdiğin bir evrende haftada 5-10-20 saat vakit harcayıp iyi-kötü vakit geçiriyorsun. Siz MMO'dan inatla veremeyeceği şeyler bekliyorsunuz.

Zaten Blizzard'dan gitgide iyi işler değil kötü işler yapmasını bekleyin bundan böyle, baksanıza adamlara Free 2 Play'deki parayı görünce gözleri döndü, dört yandan saldırdılar. Warcraft, Starcraft, Diablo falan unutun artık. HotS, Hearthstone ve Overwatch'dan başka bir yere odaklanmayacaklar.
TrajengyaTrajengya
Üye

Beğenenler: Jethro

discussioncontroller