World of Warcraft : Warlords of Draenor
TrajengyaTrajengya
Üye
Ya Butcher kabusum oldu resmen. 2 kez normal versiyonda (evet normal) prot. paladinim ile raidime yedirdiğim wipelar'dan ötürü birinde guildden (evet bildiğiniz guildden atıldım :F ) atıldım,diğerinde de daha fazla rezil olmamak için kendim çıktım. Tank oynamak gerçekten büyük bir sorumluluk gibi geliyor bana. Taktikleri okuyorum ama o 2.ci stackten sonra bir anda sona yaklaşan candan dolayı aklım çıkıyor bildiğin,ciddi telaş sorunum var :F Neyse nispeten tanıdığım türk elemanlarla gireceğim yarın,daha rahat olurum belki.

http://eu.battle.net/wow/en/character/chamber-of-aspects/Extrapit/advanced

Gear'da bu :P
DharkanDharkan
Üye
raid finder'da yap geç ya, guild muild overrated

Beğenenler: Trajengya

TrajengyaTrajengya
Üye
Garrison Campaign'in açılması için 3.cü seviye mi yapmam gerekiyor?
TrajengyaTrajengya
Üye
http://us.battle.net/wow/en/blog/17541534/

Blackrock Foundry ve Rukhmar 3 şubatta geliyor.
TrajengyaTrajengya
Üye
Master Loot Roll'de 1 (evet BİR) Roll attığımı da gördüm ya,silesim geldi oyunu. 651 ilvl var sahip olduğum itemlardan feet,finger,trinket ve axe ( finger dışında hepsi lfr'dan hemde,lel) HM'den düştü sadece.

Bildiğin PVP yükseltti item levelımı <-<<br />
Abragator 86 oldu en azından, yaklaştım 690 yüzüğe :P
GunGun
Üye
Tra yüzüğü benden önce alırsa silerim oyunu.

Beğenenler: dodger, Trajengya

TrajengyaTrajengya
Üye
Abi valla, her hafta girdiğim LFR'ler ve follower görevleri dışında Abragator düşmüyor :P

Normal Highmauldan item düşmese Abragator düşse o da güzel. Ama LFR'ler güzel besliyor harbi.
GunGun
Üye
LFR'ye daha girmedim ben. 60 küsür stone var. Mythicde sürünüyoruz.

Bir de son üç hafta girmedim oyuna. Stat sistemine baktıkça beynimde tümör çıkıyor.
TrajengyaTrajengya
Üye
Raf mevzusu kafamı karıştırıyor bayağı ya. Arkadaş davet etti Raf'a,kabul ettim. ''Starter Edition'' sayılıyor hesap fakat 20 olunca oyunun full sürümünü almayacağım,nolacak la karakter? Hiç raf kullanmadım daha önce o_o
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
özetle o raf çöpe gidecek.
ben yakın zamanda kardeşimi raf ile oyuna başlattım, gidip battle chest aldım (wod hariç bütün paketler var içinde), ilk ay onun hesabını ödeyince, bana da bir aylık oyun süresi geldi, bu ay ödeyince de mount gelecek. ama bunların olması için davet edilen kişinin oyunu alması ve iki ay boyunca oyun süresi alması gerekiyor. (bir de beraber kasarken %300 xp, raf sonrası kasılan karakterlerle level transferi muhabbeti falan var bonus olarak)
discussioncontroller