Blizzcon 2013
118118
Üye
Yarın başlayacak ve ertesi gün sonuçlanacak Blizzard exposu.

Heartstone, Diablo ek paketi, WoW ek paketi, Starcraft ek pakedi derken en yoğun geçecek Blizzconlardan biri olacak bence.

Tam emin olmamakla birlikte sanırım TSİ 7 gibi başlayacak.

Linkleri falan buradan paylaşırsak online ticket almamış bizim gibi fakirler buradan rahatlıkla takip edebilir.

Şahsen WoW ve Diablo ek paketlerini çok merak ediyorum...
JerryJerry
Üye
Şu sebepten dolayı en fazla Heroes of the Storm'u merak ediyorum;

Heroes of the Storm Team
Dustin Browder - He was Game Director for StarCraft II, and is now Game Director for Heroes of the Storm
Matt Cooper - He was Game Balance Designer for StarCraft II, and is now Game Designer on Heroes of the Storm
Richard Khoo - He was Game Designer on StarCraft II, and is now Senior Game Designer on Heroes of the Storm
Alexander Sun - He was on the Web Team, then Game Designer on StarCraft II, and is now Senior Game Designer on Heroes of the Storm

Ayrıca Titan ekibinden Alex Afrasiabi, WoW'a Creative Director olarak dönmüş. İptal edilen Titan projesini olduğu gibi WoW'a monte edecekler sanırım(zaman yolculuğu kesin gibi görünüyor :( )
dodgerdodger
Üye
Açılışı ücretsiz izleyebiliyormuşuz.

bide e-sports maçlarını.
ThyestesThyestes
Üye
7 de değil Türkiye saati ile 9 da başlıyacak.
BonecrusherBonecrusher
Üye
hiç bir oyun merak etmiyorum.
JerryJerry
Üye
RelentlessRelentless
Üye
video güzeldi
JerryJerry
Üye
Heroes of the Storm diğer Moba'ları bayağı bir zorlayacak, belli oldu. Ayrıca Nova : )

Beğenenler: RedBeard, __skytalker__

BonecrusherBonecrusher
Üye
Jerry dedi:

izliyorum da Chris Metzen süper konuşuyor. blizzard'ın son oyunlarındaki politikalarını beğenmesem de, koşa koşa Chris Metzen'in altında çalışmaya giderim herhalde şu konuşmalarından sonra lol.
RelentlessRelentless
Üye
amma boş muhabbet yaptı ya
MaraudeRMaraudeR
Üye
StarCraft 2 turnuvası başlıyor:
http://eu.battle.net/blizzcon/en/live-stream/
Virtual ticket olmadan da izlenebiliyor hemi de :)
discussioncontroller