24 Mayıs '14 MANOWAR İstanbul Konseri
westgreywestgrey
Üye
westgrey dedi:

>deri taytlı adamların özal hareketi yapmasını izlemekHOXHOX
Üye
ananemin adı münevverdi manowar diyoduk. arkadaki resim de tam bi hayal kırıklığıymış :')

hakkında fazla şey bilmiyorum. youtuba yazdım warriors of the world çıktı dinledim, ne yapıyor bunlar anadolu metal falan mı : D. şaka şaka beğendim. en iyi albümleri kings of metal demiş biçok kişi, onu bi dinlicem şimdi.
Mr_AceMr_Ace
Üye
Hell on wheels albümünü tavsiye edeyim madem. Konser albümü. Kayda değer sayılabilecek tüm şarkılar var. Sıradan geçersin. Manowar zaten oturup uzuuun uzun dinlenecek grup değil. Radyoda madyoda duyup gaza geleceğin bişe sonuçta. Steel, blood, kill, die, thunder, lightning, hell kelimelerinin ortaya karışmasıyla da sözlerine ulaşıyosun. (Arada istisna şarkılar var tabii)

Beğenenler: HOX, Fairon

HOXHOX
Üye
kings iyiydi yav dinlenir. Hell on wheels'ı da dinleyem bakam
FaironFairon
Üye
Ankara Havası tadında zaten şarkıları. Aynı sözleri daha hızlı, daha yavaş, daha farklı melodilerle söylüyorlar. Sen de o an hangi ruh halindeysen o ruh haline uyan versiyondan bir doz alıp gaza geliyorsun.
ReyJeyReyJey
Üye
offf harikaydı lan, günü en başından anlatacam şimdi;

allah'ın unuttuğu yerde oturduğum için 12 gibi yola çıktım, saat 13:30 gibi taksimdeydim herhalde. metalle falan ilgisi olmayan arkadaşıma gidip bilet aldık ona bi kaç video izlettim sonra tekelden biramızı alıp gümüşsuyundan konsere (special thx to kurtko) yürüdük. sıra çok bekletmedi grup grup aldılar içeri girerken, çok beklemedik yani. ama girince çok erken geldiğimizi fark ettim.

fallen mıydı neydi bi grup çalıyodu da çimenlerde olduğumuz için ses bile duyulmadı. sonra kırmızı diye bi grup çıktı ki çok güzel kafa sevdiler tebriks. ben sözleri bu kadar saçma olan şarkı duymadım yani hayatımda. neyse pentagram geliyo dediler ayaklandık, keşke hiç kalkmasaymışız. ışık platformunun arkasına ses bile gelmiyordu. kaç defa herif sordu ses nasıl diye her seferinde yuhaladık. benim tadım kaçtı bayağı çünkü pentagram'ı dinlemek istiyodum harbiden doğru düzgün. neyse sonra geçtik tekrar oturduk da bizim ergenler patır patır kusup bayılmaya başladı daha akşam olmadan. dikkatimi çeken diğer bi nokta çok yüksekti yaş ortalaması, bütün eski toprak abiler ceketleriyle gelmişlerdi. sonra arch enemy çıktı ki hiç dinlemedim hayatımda vokalist hatun diye bi görelim dedik. ve sadece gördük. cidden sadece görüntü vardı zira ses sistemi o kadar boktandı ki daha ilk şarkıdan yuhalamaya başladı herkes sesçileri, ardından platforma doğru pet şişe su vs. yağdı. sonra toşaklı bi abi tırmanıp adamlarla kavga etti de biraz açtılar sesi. açmalarına rağmen berbattı yanii rezillik tamamen. wall of death yapacaktık şarkı o kadar duyulmuyordu ki sonuna doğru anca dizildik.

organizasyon kısmı da felaketti, tuvalet sırası o kadar uzundu ki herkes çimene işedi manowar'u beklerken, yemek desen rezalet, temiz olma kısmını geçtim bi sucuk verdiler insanın damağına yapışıyor. neyse çıkarlar biraz diye öne doğru yardırdık ama tam 1 saat sonra çıktılar arch enemy'den, herkes yarım saat falan çıkacaklar diye hypelandı, çıkmayınca kendi kendimize heart of steel falan söyledik. neyse çıktılar gaz maz coşuyor herkes, ama ilk 2-3 şarkıda senkronizasyon o kadar kötüydü ki davul falan duyamadım ben hiç. sonra bası köklediler soloda yer titriyor ama bu seferde vokal sesi bozuldu, sonlara doğru daha iyiydi yine, benim ilk manowar konserim olduğu için hayvan gibi eğlendim. "STAAAND AND FIIGGHHTTTT" diye anırmaktan sesim kısıldı. warrior's prayer falan da iyiydi oldukça. sonra arkada bi soft porn döndü hell on wheels çalarken. en sonunda joey bi on dk. türkçe konuştu, herif öğrenmiş harbiden zira bu kadar ezber yapılmaz, soma'yı da andı arada. sonra osman baydemir'i tanırmışçasına 10 defa "HASSİKTİRR" çektirdi bize. gitarın tellerini koparıp seyirciye atması falan hoş şeyler tabii bunlar.

sonuç olarak ses sistemi berbattı ama o atmosferde verdiğim paraya acıdım diyemem, konserdeki en büyük hayal kırıklığım warriors of the world çalarken sırtımda taşıdığım kızın numarasını almayı unutmam oldu.
HOXHOX
Üye
olin ayçiçek yağı sponsorluğuyla yapılan organizasyon bu kadar olur. çimlere işeyecek kadar düşmeyeydiniz.
FirewingFirewing
Üye
Kırmızı gelecek, Pentagram gelecek, Arch Enemy gelecek ve ben yuhalayacağım. Feci derecede hayal kırıklığı olmuş bence.

@HOX şunu daha çok seversin

http://tr.wikipedia.org/wiki/Nanowar_of_Steel
image
SwooshSwoosh
Üye
kıç tekmelediniz mi
HOXHOX
Üye
Firewing dedi:

biç please.

discussioncontroller