İsrail-Arap Savaşları ve Yeni Ortadoğu
Mister NoseMister Nose
Üye
kurtkapan dedi:

çılgınlık ney yaw

of sol, güldürüyorsun yine.

Olm bahsedilen şey ''savaş'' biliyorsun değil mi? Hani insanlar ölüyor falan. Kollar, bacaklar kopuyor vs. Savaşın kendisi zaten epey çılgın bir zamazingoyken bir de koyu İsrail karşıtı, gerici, ne yapacağı kestirilemez bir ülkeyi bombalamak da gayet çılgınlıktır.

kurtkapankurtkapan
Üye
ne alakası var? sol'un, İsrail'in durumunu göremediğini, bu kadar kör olduğunu hiç sanmıyorum. Elbet, bu haberin içinde bir kasıt arıyorum. İsrail'in İran'ı er ya da geç bombalayacak olmasının sebebi, zaten bu saydıkların değil mi?
Mister NoseMister Nose
Üye
kurtkapan dedi:

ne alakası var? sol'un, İsrail'in durumunu göremediğini, bu kadar kör olduğunu hiç sanmıyorum. Elbet, bu haberin içinde bir kasıt arıyorum. İsrail'in İran'ı er ya da geç bombalayacak olmasının sebebi, zaten bu saydıkların değil mi?

İyi de Sol'un savaş ihtimalini çılgınlık olarak nitelemesinde ne gibi bir kasıt olabilir kurtko. Olsa olsa savaş karşıtı bir yorum olarak değerlendirilebilir.

Bu savaş heveslisi tavrın insanı dellendiriyor açıkçası. İmkan olsa da ön saflara sürsek seni, hevesini alıp gelsen yaw. (genel tavrınla ilgili konuşuyorum yoksa olası bir İsrail-Arap savaşı ihtimalini değerlendirmekle ilgili bir sorunum yok)

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
savaş heveslisi tavrım mı? tank, top, uçak, silah, poligon vb. sevebilirim. bunların hiç biri beni savaş heveslisi yapmaz burun.

Günümüz dünyasından, gerçek hayatta yaşananlardan bahsetmek mi savaş hevesliliği? Yoksa sol'un yaptığı mı romantiklik?
PersonaPersona
Üye
Off bi askere gitsen de rahatlasak yaw forumca

Beğenenler: westgrey

LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Valla İsrail için İran'ın nükleer silah üretmesini beklemek asıl çılgınlık olur. Osirak'ta yaptıkları gibi bir nokta operasyonu düzenlemeye çalışacaklar gibi. Öyle topyekün bir harbe gireceklerini sanmam.

Bu arada kürtkapan yoldaşa fazla yüklenmeyin. İtiraf edelim, hepimiz Ortadoğuda şöyle sağlam, seyirlik bir döğüş olsun istiyoruz.
kurtkapankurtkapan
Üye
Persona dedi:

Off bi askere gitsen de rahatlasak yaw forumca

toplasan, 10 mermi atıcam, belki yer süpürücem, iki tuvalet temizliycem, büyük ihtimal bi orta anadolu şehrinde kısa dönem yapıp geri gelicem.
kesmez ki. gidip esad adına iki vahabi vurup geri mi dönsem?
PersonaPersona
Üye
Kulağa hoş geliyor
kurtkapankurtkapan
Üye
gel beraber gidelim o zaman yaw
PersonaPersona
Üye
Ben bu kış gezme amaçlı gitmeye niyetlendim de sonradan "gelme" dediler kehkehkeh
Zaten gezmek için bile gitsem, dönüşte Fidan amcam içeri alır beni galiba.
discussioncontroller