Forum/Yorum Eğlencesi
salvosalvo
Üye
Komiksiniz gençler.
QuendarthQuendarth
Mod
Tecavüzü normalleştirmiyor resim, ama bir açıdan bakarsak yakarak insan öldürmeyi normalleştiriyor. Gerçekten iğrenç bir geyik, suçlu da olsa yanarak ölen bir insan var ortada, ve sanki iyi olmuş, hak etmiş gibi bahsediliyor. İnsanlar cinsellik konusunda o kadar hassas hale geldi ki tecavüz yanarak ölmekten bile kötü bir şey gibi görülmeye başlandı.

Beğenenler: Bonecrusher

salvosalvo
Üye
Ben tecavüzcüye her şeyi layık gördüğümden o açıdan görmem zor oluyor, ama sanırım nihayetinde öyle bakmak daha doğrudur. Kaldırırım akşam.
QuendarthQuendarth
Mod
Kaldırmana gerek yok bence, öbür resmi kaldırılmamıştı sonuçta. Bazı kişiler için rahatsız edici olsa da yasadışı içerik barındırmadığı sürece mizahın sansürlenmesini doğru bulmuyorum.
salvosalvo
Üye
Kaldırdım, amacı eleştiri de olsa gerek yok rahatsız edici bulunduysa.
kurtkapankurtkapan
Üye
iki resmin komik olduğunu düşünen de bi ben mi varım. salvonun attığı resim çok iyi lan.

Beğenenler: Fairon

westgreywestgrey
Üye
check your privilege adamları benim çok komiğime gidiyor ondan beğenmedim

sanki biz önümüze gelene tecavüz ediyoruz yaw, her şeye celalleniyorlar

Beğenenler: kurtkapan

FaironFairon
Üye
kurtkapan dedi:

iki resmin komik olduğunu düşünen de bi ben mi varım. salvonun attığı resim çok iyi lan.

İlk az komikti de salvo'nun attığı güzeldi.

Beğenenler: kurtkapan

OneInchManOneInchMan
Üye
Quendarth dedi:

Tecavüzü normalleştirmiyor resim, ama bir açıdan bakarsak yakarak insan öldürmeyi normalleştiriyor. Gerçekten iğrenç bir geyik, suçlu da olsa yanarak ölen bir insan var ortada, ve sanki iyi olmuş, hak etmiş gibi bahsediliyor. İnsanlar cinsellik konusunda o kadar hassas hale geldi ki tecavüz yanarak ölmekten bile kötü bir şey gibi görülmeye başlandı.

nicely done (Y)
HOXHOX
Üye
"artık itiraf etmenin vakti geldi bu ask fm i ben uzunca bi sure aşk fm isimli bi radyo sandım lan"
discussioncontroller