Barbaros (Redbeard) vs Blackbeard
BonecrusherBonecrusher
Üye
daha önce topiği açılsın demiştim, açan olmadı, ama şu iki adamı tartışalım istiyorum.

Blackbeard hep tarihin en önemli korsanı gibi yansıtılır, TV'lerde, filmlerde, oyunlarda hep onu görürüz. Bizim tarih derslerimizde Barbaros Hayrettin anlatırlar. Merak ediyorum, Barbaros ile Blackbeard aynı zamanda olsaydı ve kapışsaydı, kim yenerdi diye?

Blackbeard: http://historylists.org/people/list-of-10-most-famous-pirates-in-world-history.html
Redbeard: http://www.cracked.com/article_19353_the-7-most-terrifying-pirates-from-history_p2.html

Beğenenler: hayalgezer, Corax

rubyredrubyred
Üye
laçin alırdı
BonecrusherBonecrusher
Üye
niye laçin?

Beğenenler: Corax

118118
Üye
Blackbeard alırdı.

NET.

Biri İngiliz Donanması diğeri Osmanlı.

Akdeniz'de her ne kadar bir şeyler yapabilmiş olsalar da Dünya'nın en büyük donanması kabul edilen İngiliz Donanmasına üye bir kaptan (sonradan korsan oluyor) karşısında Hayrettin'in durabileceğini sanmam.
LovermanLoverman
Üye
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
white beard.
118118
Üye
Bence Yakup kaptan ikisini aynı anda alır rahat...

Spoiler:
image
RedBeardRedBeard
Üye
ben alırım. :P

Abi ben korsanlara ilgiliyim de, hani tarihi bağlar, kültür ve inanç bağı falan bi tarafa bırakılırsa her türlü Barbaros aka Kızılsakal derim ben. Harika bir herif. Okumaya doyamıyorum hakkında.

Karayip korsanlarının alayı ib*e.
118118
Üye

ben alırım. :P

Abi ben korsanlara ilgiliyim de, hani tarihi bağlar, kültür ve inanç bağı falan bi tarafa bırakılırsa her türlü Barbaros aka Kızılsakal derim ben. Harika bir herif. Okumaya doyamıyorum hakkında.

Karayip korsanlarının alayı ib*e.

Edward Teach varken biraz zor karşimmm ;);););))))));;;;;);));)););
JerryJerry
Üye
Birisi para ve karı kız peşinde koşarken, diğeri bir ülkeyi ele geçirip Osmanlı'ya hediye ediyor.

Tartışmak bile saçma : )
118118
Üye
Jerry dedi:

Birisi para ve karı kız peşinde koşarken, diğeri bir ülkeyi ele geçirip Osmanlı'ya hediye ediyor.

Tartışmak bile saçma : )

Dis.

Şahsen ben de ülke ele geçirsem kendim yönetirim... Niye zaten bir sürü ülkesi olan bir imparatora vereyim ki?

Ohh gelsin memişler, gitsin şaraplar...
discussioncontroller