The Legend of Zelda : A Link Between Worlds
luffyluffy
Üye
Zelda fanboyu olarak oynamamın kaçınılmaz olduğu oyundu..Başlığının açılmadığını görünce hemen açayım dedim..Yok mu başka oynayan?

image
BonecrusherBonecrusher
Üye
a link to the past benim ilk oynadığım zelda oyunuydu, müzikleri felan çok sevmiştim.
ondan sonra ciddi ciddi bir zelda oyunu oynamadım, n64 / game cube / wii almamış olmamın da etkisi var.

a link to the past tadında 3d oyun yapıldı mı bilmiyorum, ama onun ek paketi gibi yapılmış bu oyunu pek oynayasım da gelmiyor.
luffyluffy
Üye
twilight princess ve skyward sword efsaneydi..onları bir şekilde oynasaydın keşke..bu da çok iyi ama..
luffyluffy
Üye
bitirdim oyunu şimdi..akıllara zarar olmuş..tepeden tırnağa harika oyun..bugüne kadar yapılmış en iyi el konsolu oyunu diyebilirim kendi adıma rahatlıkla..sonunda da yine döktürmüşler..
GokerGoker
Üye

a link to the past tadında 3d oyun yapıldı mı bilmiyorum, ama onun ek paketi gibi yapılmış bu oyunu pek oynayasım da gelmiyor.

O düşünce oynamadan önce benim de aklımda geçti fakat A Link to the Past'in HD yapımı sayılmayacak kadar değişiklik var oyun içinde. Fakat ağır bir nostalji duygusuna kapılmanı sağlayacak kadar da güzel detaylar var.

Benim tek sıkıntım oyunun zindan sıralaması limitlememesi yüzünden daha zor zindanları önceden bitirip, oyunun sonuna doğru zorluk seviyesinde bir azalma görmem oldu. Ama küçük bir sıkıntı bu sadece.
discussioncontroller