EDM Genel
kurtkapankurtkapan
Üye
biri bfr'yi summonlasın

Beğenenler: RikudouSennin

Nathaniel
Üye
Disclosure'un albümü çok iyi be,all killer no filler adeta.Bu tarzda dinlediğim en iyi albümlerden biri adeta.Ki tarzın gördüğüm kadarıyla tamamen tekliler üzerine kurulu olmasının altını çizmek istiyorum.

Lampard Latchi koymuş buraya geriye bakınca gördüm.Bunun dışında

şı üçü favorilerim diyebilirim.
kurtkapankurtkapan
Üye
white noise de çok iyi amma benim için latch'ten sonra when a fire stars to burn geliyor. epey sevdim onu. white noise'in bi tane live versiyonu var. o çoğzel

Beğenenler: rubyred

Nathaniel
Üye

ilginç glitchler falan,biraz sıkıcı tüm albümü dinlemek ama bunu hazzettim.

Beğenenler: rubyred

rubyredrubyred
Üye
kurtko bana gelmiyorsun demiştin işte geldim.
orgy nin edm cisi duruyor karşında, az meh ve skip yemedim :(

konuya girişimi şununla yapayım. hastasıyım

bu arada krewella'nın hastasıyım, edm'in ustasıyım diyemeyeceğim sizin kadar terim ve müzik bilgim yok. ama çok güzel şarkı beğenirim acımam

2012 yazından beri elevation radio dinliyorum. tam istediğim parçaları çalıyorlar. mesela konuda ki bazı parçalar hoşuma gitmedi ama elevation sanki benim için çalıyor gibi. tavsiyemdir kesinlikle dinleyiniz.(kendi linkleri niyeyse bozulmuş tune.in üzerinden vericem linki, isterseniz mobilde dinleyebilirsiniz appi sayesinde)

http://tunein.com/radio/ADRFM---Elevation-s113072/

elevation parçalarından oluşan,bir süredir güncellemediğim bir playlistim var onuda atıp kaçayım. artık konunun takipçisyim
http://www.youtube.com/playlist?list=PLurvvWL6z_OG7dbPcUt_9G048RRHNNaTd

Beğenenler: kurtkapan

alleycatalleycat
Üye
Disclosure lafı geçmiş, ben de şu fanmade klibini atayım madem, bu vasıtayla tanışmıştık ahaha. izleyince "ne ortamlar var arkadaş" dememek elde değil.

Beğenenler: AK_Lampard

kurtkapankurtkapan
Üye
melodik droplara bayılıyorum < 3

Nathaniel
Üye

ehem bu şarkıya çok mükemmel remixler gelmeli.Son albümünde yukarıda paylaştığım müzikal olarak Justice'i andıran iki şarkı var.biri bu diğeri de Aura.Albümün geri kalanı çok hoş değil ama şu ikisi edm için güzel örnekler bence.
rubyredrubyred
Üye

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
hayley'e şuku.
ruby, nari&milani'nin patriots'unu dinledin mi?

şu çoğzel bişeymiş.

discussioncontroller