Tales From The Borderlands
__skytalker____skytalker__
Üye


TellTale ve Gearbox ortak yapımı episodic bir oyun olacakmış. Daha doğrusu TellTale yapıyor sanırım ama Gearbox da yardım edecekmiş.
Çıkış tarihi olarak da 2014 gözüküyor.
RedBeardRedBeard
Üye
bir gün oyun dünyasının tamamını ele geçirecek bu adamlar. gelen gizli tehlikenin farkında değil millet. adeta bir phantom menace.

Beğenenler: __skytalker__, Yahşi_

__skytalker____skytalker__
Üye

The Walking Dead ve The Wolf Among Us ile bizlere farklı tatlar yaşatan Telltale Games ile Gearbox Software'in ortaklaşa geliştirdiği Tales From the Borderlands hakkında ilk detaylar açıklandı. Aralarında Borderlans 2'nin yazarı Anthony Burch, Telltale'ın başkanı Kevin Bruner ve tasarımcı Harrison Pink'in katıldığı SXSW etkinliğinde pek çok açıklama yapıldı.

Oyun, ilk olarak 2013 VGX tanıtım videosunda gördüğümüz Fiona ve Rhys karakterlerine odaklanacak. Oyunda ayrıca normal Borderlands oyunlarında yaşanan olayları bu iki yeni karakterin bakış açısından tekrar yaşayacağız. The Walking Dead'in aksine Borderlands oyunlarında silah kullanımının önemli bir yer edindiğini söyleyen yapımcılar, Telltale stilinde ateş etme mekaniklerinin oyunda yer alacağını söyledi.

Oyunun geri kalan özellikleri Telltale'ın normal macera oyunlarına benzeyecek. Telltale şuan Tales From the Borderlands, The Wolf Among Us, The Walking Dead ve Game of Thrones serileri üzerinde çalışıyor.


BSC
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Teltale her halta karışmasa keşke. Hikayeyi Anthony Burch yazmadıysa zerre umrumda değil.
hebelehoohebelehoo
Üye
Karışsın kardeşim ne var aaa. Adamların şu ana kadar kaç şeye el attı ki?

Sam and Max'le başladılar, poker oyunlarını saymıyorum. TWD, bir de Wolf Among Us. Bu kadar. Herşeye bulaşacaksa da Telltale bulaşsın.

TWD'nin oyunu diziden daha güzel deniyor genelde, oynama fırsatına erişemedim, o yüzden bilemeyeceğim. Ama Game of Thrones'u da yapıyorlar ki büyük ihtimalle o da diziden güzel olur. Yapan da Telltale olunca, bir sıkıntı göremiyorum ben açıkçası.

Beğenenler: Bonecrusher, İ. Evren

XFire1994
Üye
Çok bölünüyorlar, ayda 1 çıkması gereken bölümler 4 aya anca çıkıyor. Bi noktada patlayacaklar böyle giderse...
RedBeardRedBeard
Üye
Aynen, yaptıkları iş aptallık bana kalırsa, 345435 tane oyun geliştiriyorlar, haliyle sözlerini yerine getirememe durumu ortaya çıkıyor..
__skytalker____skytalker__
Üye
Kaliteli yaparlar orası ayrı da dendiği gibi yetiştiremiyorlar, bu küçük bir sorun değil episode bazında oyun yapan bir firma için.
aztek
Üye
Borderlands nasıl olacak ki Telltale tarzında? FPS olmayacak değil mi? Anlamadım lan
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
telltale'in altında kalkamayacağını düşündüğü işe gireceğini sanmıyorum
yetiştirme sıkıntılıarı olmaz bence, hıyarlar baştan yapmaya kalktı episode'u ondan oldu o hep
__skytalker____skytalker__
Üye
O zaman sıkıntı yok. Yetiştirdikleri ve kaliteyi korudukları sürece ne kadar çok oyun o kadar iyi. Yanlız bilmiyorumtwau oynamadım ama oyunları birbirine çok benziyor sanki. Gerçi bu habere göre silah kullanımı öenmli olacakmış. Bakalım nsıl olacak.
discussioncontroller