Tales From The Borderlands
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
oynanış benziyor tabi ki yahu adventure oyunu sonuçta hepsi sağa sola tıklıyorsun quicktime benzeri mevzular var falan işte
onun dışında bir şey yok hikayeye göre ilerliyor işte oyun.
gearboxla beraber yapıyorlar sonuçta bunu da evrene ters bişey de olmaz, hikaye tamamsa oyun tamam demektir zati
FaironFairon
Üye
Önceden çekilmiş dizi sezonu mantığı ile her sezonu bitirip parça parça yayınlasalar altından kalkarlar aslında. İlk başta biraz uzun sürer çıkması doğal olarak ama en azından bölümler düzenli olarak çıkar.
aztek
Üye
aztek dedi:

Borderlands nasıl olacak ki Telltale tarzında? FPS olmayacak değil mi? Anlamadım lan

darkprensdarkprens
Üye
Yau walking dead gibi olucak iste?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Fairon dedi:

Önceden çekilmiş dizi sezonu mantığı ile her sezonu bitirip parça parça yayınlasalar altından kalkarlar aslında. İlk başta biraz uzun sürer çıkması doğal olarak ama en azından bölümler düzenli olarak çıkar.

ya normalde zaten çok sorun olmuyo verdikleri tarihte çıkıyor oyun, gerek duymamışlar kanımca o yüzden böyle bir şeye
geçen sene WD gayet normal çıktıydı diye hatırlıyorum, bu sene de öyle oldu. Sadece WAU'da sıkıntı çıktı o da malum işte
kimse boş kalmasın diye uğraşıyolar sanırsam şirkette
aztek
Üye
çok ilginçmiş ya, merak ettim baya
oropheroropher
Üye
Bu başlığa niye kimse yorum yapmamış yahu?
Bugün oynadım da Game of Thrones'dan kesinlikle çok daha iyi olduğunu düşünüyorum..
Telltale'in özlenen mizahı da geri dönmüş bu seri ile birlikte..
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Spoiler:
"Zer0 ve o bandit dövüşünü koy bir Borderlands oyununa, yan görev diye gider. Boss dövüşünün geri planında kalmak müthiş olmuş. Hatta sonunda geriye kalan loot'u falan topluyoruz."

diye yazmıştım. Çok başarılı bir oyun olmuş. Normalde hiç sevmem Telltale'in tarzını ama Borderlands evreni olunca iş başka.
ozikosanozikosan
Üye
borderlands oyunlarıyla uzaktan yakından alakam yok bunu oynasam şaşar kalır mıyım hikayesinde anlamadığım yerler olur mu
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Oyunun hikâyesini anlarsın da zerre zevk alacağını zannetmiyorum. Borderlands dünyasının kendine has bir espri anlayışı var çünkü. Referansları anlamadan oyunu oynamanın bir anlamı yok.
discussioncontroller