No Man's Sky
JulianneJulianne
Üye

Sci-Fi Space Exploration Sim.

Ekleme:
Eğer bir gezegende uzakta bir yerde bir dağ görebiliyorsanız o dağa çıkmanıza hiçbir şey engel olmayacakmış. Ayrıca oyuncular arasında veya büyük gemilerle yapılan savaşlar, oyun içinde büyük bir öneme sahip olacakmış.

Yapılan yorumlar süper ama...
"VGX'te bulunan onca AAA-milyon dolarlık oyun varken şovu kurtaran oyun, 4 kişinin yaptığı bir indie oyun oldu. Bu da endüstrinin ne hale geldiği gösteriyor adeta."
"Bu oyun Destiny'den daha iyi gözüküyor."
"Çenenin yere düşmesi demek böyle birşeymiş..."
PiccolaKidPiccolaKid
Üye
su koca gemilerin bir saniyede isik hizina cikmasi olayini oyuna nasil eklediler acaba.anladigim kadariyla simulasyon tadinda bir oyun olacak.yillardir filmlerden gordugumuz bir sey de pratikde tamamen yabanciyiz boyle bir seye.surekli beklenmedik kazalar meydana gelir yav :D
RedBeardRedBeard
Üye
Offf düşünsene 30 tane gezegen var ve inebiliyorsun gezegenlere falan, keşfedilecek bir sürü şey, binlerce saatlik oyun süresi vaad ediyormuş falan.
NesteressNesteress
Üye
ÇOH GÜZEL
FaironFairon
Üye
Yalnız umarım sadece yapılardan ibaret olmaz bu keşif. Güzel hikayeler vs de olur arka planda.
westgreywestgrey
Üye
sıkıcı duruyor doğrusu

spore havası aldım
RelentlessRelentless
Üye
başta çok eğlenceli ve unique bir tecrübe sunarmış gibi gelecek oyuncuya
kısa bir süre sonra da sıkacak bence

hani yanılırsam üzülmem açıkçası
tek istediğim "keşif" ederken "hmmm burada da bu varmış işte : /" dedirten bir oyun olmasın
darkprensdarkprens
Üye
10/10.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Oyunun içeriği bir yere kadar dolu olur yav. Çoğu oyunda olduğu gibi bir süre sonra bu oyunda da gezegenleri keşfederken "meh"leyip duracaz.

Adam akıllı eklenti paketleri yaparlarsa oyunu hem daha dolu hem daha canlı tutarlar bence.
FaironFairon
Üye
westgrey dedi:

sıkıcı duruyor doğrusu

spore havası aldımAslında Spore'daki uygarlık mantığını yapsalar müthiş olur.(çok çok daha ayrıntılısını tabi) Mesela bir gezegene indiğimizde daha yeni sanayileşmeye başlayan bir uygarlık ile karşılaşsak vs. Muhtemelen bütçeleri karşılamaz bu kadar geniş bir oyunu ama olsa müthiş olur.(Tam Star Trek kafasında bir oyun olsa işte) Hani indiğimiz gezegenlerde yeni kültürler görsek, arkaplanda güzel hikayeler olsa keşif kısmı oldukça tatmin edici olabilir. DLC, ek paket vs ile de yeni bölgeler falan ekleyip sürekli güncel tutabilirler oyunu.

Hadi bu kadar ayrıntı olmasın, mevcut ırkların gezegenlerinde takılabilelim o da yeter. Diğer türlü sırf doğa olayları vs keşfedeceksek(veya sırf aksiyon seçeneği olacak şekilde bir şeyler keşfedersek) sıkar muhtemelen kısa sürede. Keşfettiğimize değmeli kısaca.

Beğenenler: PiccolaKid, kurtkapan, Nesteress

TRükRex
Üye
Eğer dedikleri kadar dolu yapmak istiyorlarsa ya 2015'te çıkaracaklar,Yada milletin en çok korktuğu ihtimal ;Aga biz bu oyunda gezegenleri spore'deki gibi küçücük yapalım öyle kurtarırız
discussioncontroller