No Man's Sky
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Buyuk ihtimalle ertelerim sonra hepsini teker teker eklerim diye dusundu. Sony de hype boka gitmesin diye hadi cikaralim diye sikistirdi bu hiyari kesin. Olan ortada.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

creiGncreiGn
Üye
Hayır yani ufacık firmasın, AAA oyun sözü vermek yerine yap adam gibi mütevazi bir oyun. Bir de utanmadan 60 dolara satmaya kalktılar. Umarım okkalı bir tokat etkisi yaratacak kadar insan iade eder oyunu.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

__skytalker____skytalker__
Üye

To our surprise, even Sony is now issuing refunds to the PlayStation Network accounts. The biggest fear among PS4 users is that Sony will give them the money back but will block the possibility of purchasing a digital copy of No Man’s Sky at a lower cost again in future. However, Sony assures it won’t be the case with this game.

Dezavantajı da yokken sırf sonradan indirimde almak için bile iade edebilir insanlar. Sağlam tokat olur heralde.
hebelehoohebelehoo
Üye
Ya daha oyun moyun yapmasın bu adamlar mümkünse. Kabul edelim, çoğu fragmanda abartilan birşeyler mutlaka oluyor. Dilendiğimiz CDPR bile yaptı bunu. Ama gösterilenle gerçek arasında bu kadar uçurum olan başka bir oyun hatırlamıyorum şahsen.

Bir de oyunun küçüklük mütevazılık veya fiyattan öte temelde büyük sorunları var. Ben de başta daha ucuz olsa bunlar hoşgörülür diye düşünüyordum ama 15 dolarlık bir oyun bile değil ki aslında. Boş keşfetme oyunu olsa o keşfetme eyleminin eğlenceli olması lazım, alakası yok. Keşfetmeyi tetikleyen bir hikayesi gerekir o zaman, o da yok. İyi veya kötü değil, oyunun hikayesi de yok. Arada üç beş yavan ipucuna denk geliyoruz o kadar. Steam'de günde 500 tane çıkan bağımsız oyunlardan biri olsaydı bile tutmazdı bu. Çünkü herşeyden önce inanılmaz sıkıcı. Dünyanın en sıkıcı oyunu olabilir hatta.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
hebelehoo dedi:

Dünyanın en sıkıcı oyunu olabilir hatta.

Abartma:

Oyun dünyasında bu denli çok kanser oyun var. No man's sky bunların yanında witcher 3 seviyesinde adeta.
yilmaz*mert
Üye
Steam de iade için ticket açıp ne yazmalıyım fikri olan var mı? İngilizcem yetersiz yardımcı olabilir misiniz?
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
hello, i hated this game so could you please give my money back?

Beğenenler: Dharkan

yilmaz*mert
Üye

hello, i hated this game so could you please give my money back?

Ciddi bişi soruyorum be bilader
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
E onu yazıcan başka ne yazıcan be.
isoticisotic
Üye
Belediyeye dilekçe yazmıyorsun sonuçta çok resmi bişeye gerek yok
discussioncontroller