No Man's Sky
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
İade için ticket açınca bişey mi yazılması mı gerekiyor? Ben seçeneklerden it's not fun'ı seçip yolluyorum hep.
MosquéteroMosquétero
Üye
ben iade olasılığını güçlendirmek için bi şeyler yazıyordum da no man's sky için iade talebi çok fazladır diye tahmin ediyorum. bi şey yazdığına bakmazlar. it's not fun'ı işaretle geç.

Beğenenler: Dharkan

Zodiac
Üye
we fooled deyin hemen iade ederler xd
OneInchManOneInchMan
Üye
"i was expecting an AAA game for 60 f*king quid" yazin .d
yilmaz*mert
Üye

İade için ticket açınca bişey mi yazılması mı gerekiyor? Ben seçeneklerden it's not fun'ı seçip yolluyorum hep.

Refund talebim reddedildi 6 saat oynadığım için. Ancak ticket atarak halledildiğini okudum internette. O yüzden ne yazarsak kabul ederler acaba diye sordum. 2 saat olayını aştığı için.
AstusAstus
Üye

Hi, so I've heard that steam is taking refund issues no matther how many hours no man's sky is played. Game is a waste of time and it contains plenty of lies about multiplayer etc. Yes, I've played 6 hours. I tried giving it another chance but I'm done. I will not bother myself to give another chance to this game at all and actually I don't think that I would play this game in future even if they update. So I'd like you to take this issue into consideration and let me know if I could refund this game.

gramer fail olabilir ama bunun gibi bişey yazabilirsin yani. dürüst ol, şark kurnazlığı yapmaya çalışma, yeter. zaten yapabilirsen yaparsın, yapamazsan yapamazsın.

Beğenenler: yilmaz*mert

Uncia
Üye
"The standard Steam refund policy applies to No Man's Sky. There are no special exemptions available. Click here for more detail on the Steam refund policy"
Oyunun sayfasına yukarıdaki uyarıyı eklemişler. Artık ne kadar çok iade isteği gelmişse!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Bölüm Sonu Canavarı her zamanki gibi gtünün ucuyla haber yapmış. Haberi çevirip çakıyorsun zaten, bari follow-up'ını da yap:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1302183
hebelehoohebelehoo
Üye

Beğenenler: Dharkan, __skytalker__

discussioncontroller