TEFEBANK: Güvenilir Bankacılık
TayfunTunaTayfunTuna
Üye
BonecrusherBonecrusher
Üye
ışık ve ses çok kötü.

stüdyo ışığı kullanmanı beklemiyorum elbette ama en azından biraz aydınlık bir odada çekebilirmişsin.

amatör bir deneme olarak sesin kötü olması anormal değil. ama bu tip videolardan daha fazla çekmeyi düşünüyorsan, ucuz da olsa bir de external mikrofon almanı tavsiye ederim. oyuncuya yakın görüntüden uzak bir yere konumladığın zaman daha temiz bir ses elde edersin.
TayfunTunaTayfunTuna
Üye

ışık ve ses çok kötü.

stüdyo ışığı kullanmanı beklemiyorum elbette ama en azından biraz aydınlık bir odada çekebilirmişsin.

amatör bir deneme olarak sesin kötü olması anormal değil. ama bu tip videolardan daha fazla çekmeyi düşünüyorsan, ucuz da olsa bir de external mikrofon almanı tavsiye ederim. oyuncuya yakın görüntüden uzak bir yere konumladığın zaman daha temiz bir ses elde edersin.

Tavanında pencere olan bir odada çektim, ses kaydı için Zoom H1 kullandım. Mesajı net bir şekilde verebilmekti benim için önemli olan.

Ben şeyi merak ediyorum, tüm komik videoların altına teknik analiz yorumları mı yazılıyor forumda :D
RedBeardRedBeard
Üye
Ahahah video boyunca gülmedim ama videonun sonuna feci güldüm. O hareket ne yahu. :D
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Tayfun, sakal bırakınca Kick Ass 2'deki Motherfucker olmuşsun abi.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Abi bu videoyu cekmektekı amacın neydı gercekten merak ediyorum?Komik oldugunu mu düşunuyosun bu videonun?Bir de vermek istediğim mesaj falan demişsin lakın ne gıbı bır mesaj verdiğıne inanıyorsun?
RedBeardRedBeard
Üye

Abi bu videoyu cekmektekı amacın neydı gercekten merak ediyorum?Komik oldugunu mu düşunuyosun bu videonun?Bir de vermek istediğim mesaj falan demişsin lakın ne gıbı bır mesaj verdiğıne inanıyorsun?

Bankalar domaltıyor abi?
BonecrusherBonecrusher
Üye

Ben şeyi merak ediyorum, tüm komik videoların altına teknik analiz yorumları mı yazılıyor forumda :D

yok ben yazıyorum.

amatör fotoğrafçılıkla uğraşınca ışık rahatsız etti çok.
ses kalitesi ise dinlerken çok cızırtılı ve hırıltılı gelince söylediklerini anlamakta zorlandığım için.

hani diyorum işte amatör bir deneme olarak çektiysen önemli değil ama bu tip videolar çekmeye devam etmek istiyorsan biraz daha dikkat edersen iyi olur diye...
TayfunTunaTayfunTuna
Üye
Teşekkür ederim yorumlar için, işte "sen bunun komik olduğunu mu sanıyorsun"dan tutup "olayı çok güzel özetlemişsin"e kadar her türlü yoruma açıktım ki hepsi de gelmiş, tam bir yorum yelpazesi olmuş :D
118118
Üye
Ben de elmas tozu osuran tekboynuzlu atlara yaptığın göndermeden dolayı seni tebrik ediyorum deyip yelpazenin dışına çıkayım...
SamsonSamson
Üye
118 dedi:

Ben de elmas tozu osuran tekboynuzlu atlara yaptığın göndermeden dolayı seni tebrik ediyorum deyip yelpazenin dışına çıkayım...

Videoyu yapan salak, sen ondan salak.
discussioncontroller