The Legend of Zelda: Hyrule Warriors
luffyluffy
Üye
Nihayet Wii U'ya da bir zelda oyunu geliyor..Yalnız oyunda hikaye olacağından şüpheliyim..Challenge olacağını tahmin etmekteyim..

liquoredmindliquoredmind
Üye
Bravo Nintendo Bravo!!! Lanet WiiU çıktığından beri sadece 3 oyun oynadım, o da makineyi denemek için, makineyi alma sebebim yeni bir Zelda oyunu çıkarsa umuduydu, onun yerine sadece bir birinin aynı Mario oyunları, platform, kart yarışı, ne varsa artık, Donkey Kong'un Ducktales'dan bariz bir şekilde araklanmış bir versiyonu, HD grafiklere boyanmış yeniden yapım bir Zelda. Şimdi de Koei yeterince Dynasty Warriors ve onun farklı texturelar fakat aynı terane versiyonunu yapmıyormuş gibi, bir tanede Dynasty Warriors Zelda : Hyrule Warriors yapılsın. Çok lazımdı çok gerekliydi, 100 milyon WiiU satışını şimdiden görür gibiyim!

Bu arada hakkını yememeyim 4 oyun oynadım Wonderful 101'ı unutmuşum kusura bakma Nintendo!

Beğenenler: MAVİSAKAL, RedBeard

AsunaAsuna
Üye
bu sadece zelda evreninde geçen spinn off bir oyun sakin ol şampiyon. Tecmo Koei Zelda nın ana geliştiricisi değil ki benim bildiğim bi fatal frame i yapıyolar birde dynasty warriorsu (başka oyunları varsa dersiniz) Esas Zelda yı beklemek lazım. Benim beklediğim bi esas ZELDA bir de GALAXY 3. Zaten wii u alırsam onlar için alacam.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Konsolun çıkış zamanı tanıtacakları oyunları daha yeni tanıtıyorlar, Doğru düzgün yeni fikr-i mülk geliştirmiyorlar, sonrada konsolumuz satmıyor diye ağlıyorlar. Bu işler zibilyon tane Mario geliştirmekle olmuyor. Adam akıllı 3.parti desteği verilmediği sürece bu konsol Gamecube'un satış rakamını bile egale edemez. Na buraya yazıyorum, 15-20 milyon ancak satar. Gamecube zamanı yapılan hatalardan ders çıkarmamışlar. Sanırım Wii'nin çok satmasından dolayı, ne çıkarsak alır kerizler gibi bi düşünce var bunlarda..

O kadar pintiler ki. 3-4 sene önce çıkardıkları oyunların fiyatları bile aynı. Daha PSN ve XBLA gibi sistem geliştirmekten acizler. Oyunu konsola indiriyorsun, konsol bozulursa oyunda gidiyor. E yeni konsol alınca eski satın aldığım oyunları tekrar indiremeyecek miyim? Hayır yeniden satın alacaksın. Üstüne bir de hala bölge kilidi olayında ısrarcı davranmaları. Kaldırın işte, belki o zaman daha çok satacaksınız. Bunların zaman zaman Kayserili olduklarından şüphe etmiyor değilim. =D Neyse yav, Mario Galaxy 3 çıkana kadar almayacağım konsolu.

Beğenenler: RedBeard

liquoredmindliquoredmind
Üye
Sorun Tecmo Koei ya da spin off olması olayı değil abi zaten, bu konsolun artık adam gibi bir Zelda ya da Metroid ya da 3. parti adam gibi bir oyuna ihtiyacı varken gidip saçma sapan bir Zelda oyunu kılığındaki Dynasty Warriors'a para yatırmaları çok saçma. Sen de demişsin Fatal Frame diye, şu videoyu izlerken aklıma gelmişti Fatal Frame. Wii'de oynarken Fatal Frame'leri nasıl keyiflenmiştim Wiimote sayesinde, şimdi bir de WiiU'nın tabletiyle düşünün bunu, fotoğraf makinesine oradan baktığımızı falan, ama yoooooookkk hiç olur mu? Nintendo son dönemde burnunun dikine öyle bir gidiyor ki ne fanlarından gelen ne oyun basınından gelen eleştirileri dinlemiyor bile.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Mesela Far Cry 3 gibi bi oyun geliştirseler, Tablet kontrolcüyü foroğraf makinası olarak kullansak. Oyundaki hayvanları çeksek falan fişman. Adamlar sırf Japonlara çalışıyor. Hoş Mario 3D World'u bile tınmaladı adamlar.
AsunaAsuna
Üye
son zamanlardaki politikalarını bende beğenmiyorum sorun oyunları değil bana göre dünyanın en kaliteli oyunlarını yapan 2-3 firmadan biri nintendo. Ama 3. parti desteği, online olayı, bölge kilidi gibi konulara daha çok yoğunlaşmaları gerekiyor.
kral julienkral julien
Üye
Genel olarak konuşursak, ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar artık nintendonun şu serilerden kurtulma vakti geldi. Japonlar için genel bir sıkıntı bu, yaratıcılıklarını kullanamıyorlar eskisi kadar
darkprensdarkprens
Üye

Heh aklima bunu getirdi :D

Ama ben yine de Wii U'yu seviyorum 3D World harika tek kelimeyle bence.
luffyluffy
Üye
wii u süper cihaz, the legend of zelda da efsane bir seri..

yalnız benim sağlam hikayeye ve dünyaya sahip yeni bir oyun beklentim çok yüksektik..wii u almak için yine sebep çıkmadı bana..wii çok zengindi bu konularda..koşa koşa almıştım o yüzden..
discussioncontroller