Mount & Blade 2: Bannerlord
matadorkaanmatadorkaan
Üye

Güzel boş yapmışsın matadorum. Boş zamanlarında oyun mu geliştiriyorsun yoksa?

Sordun cevapladım, beğenmediysen kusura bakma, bundan sonra seni ciddiye almam böylece kimse üzülmez oldu mu canım?
SamsonSamson
Üye

Güzel boş yapmışsın matadorum. Boş zamanlarında oyun mu geliştiriyorsun yoksa?

Sordun cevapladım, beğenmediysen kusura bakma, bundan sonra seni ciddiye almam böylece kimse üzülmez oldu mu canım?

qapaq
Zodiac
Üye
onu ben diyecektim hain samsun

Beğenenler: Samson

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
onedio top ten ilginç bilgiler listenden mahrum bırakma beni kaan :sadface:
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
kurtkapan dedi:

yaww m&b işte grafik kimin umurunda allaşkına

devlet kurmayı geliştirmişler mi, kendini hanedanlıklara yamamayı geliştirmişler mi, bir şeye benziyor mu artık onu desinler

muharebe nasıl olmuş onu desinler açık ovada

bu üstteki linkteki sergeant sistemi epey eğlenceli geliyor mesela kulağa. 10 15 kişilik bir birliğin olucak, general emir vericek, nice..

gördüğüm harita üzerinde seyahat demolarından birinde devlet kurma ve lordlar ile ilişkiler vs ile ilgili biraz bilgi vardı geliştirmişler epey gibi duruyor. Ama oynamadan gerçekten beklediğimiz seviyeye gelmişmi gelmemiş mi anlayamayacağız muhtemelen. Evlilik sisteminde çoluğumuz çocuğumuz olsun beylikler verelim. Bir de yandaşlarımız ottan boktan sebepler ile bizi satıp gitmesin. Yandaşların geçmişleri ve karakterleri daha detaylı olsun seçim yaparken kendi stilimize uyup uymadıklarını daha iyi anlayabilelim istiyorum. Umarım daha fazla üstüne düşmüşlerdir o kısımların. Oyuna bir de sinlge player hikayesi koymuşlardır umarım. Boş gezenin kalfası olmayalım yine. hani sıfırdan başlayalım eyvallah da oyunda da bir hikaye olsun yani.

Beğenenler: kurtkapan

ReyJeyReyJey
Üye
vuruş hissini geliştirseler iyiymiş yaw, fena durmuyor gerçi ama diğer oyundan çok farklı değil. şöyle kılıcı savurunca kelle koptuğunu hissetseydik
kurtkapankurtkapan
Üye
çift elli balta kullan hajum
GlitchGlitch
Üye
Hakiki_TaylanHakiki_Taylan
Üye
Bunlar nasıl oynuyor yaw; atsanıza oolum indernete de indirip biz de oynasak. Adamı deli etmeyin!
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
indernete indirdim oynuyorum ben de simdi.
discussioncontroller