Star Citizen Bağışları 35 Milyon Doları Aştı
blaxisblaxis
Admin
Chris Roberts'ın uzay simülasyonu oyunlarının tarihini değiştirecek yapıtı Star Citizen rekorlara doymuyor. Oyuna yapılan bağış miktarı 35 milyon dolara ulaştı ve hızlan devam ediyor. Tarihin belkide en çok sahip çıkılan oyunu olan Star Citizen bu miktara ulaşması ile birlikte oyuna Drake Herald isimli gemi serisinin de ekleneceğini duyurdu.

Oyun için belirlenen son baraj ve oyunun vaat edilen içeriğini tamamlanmasını sağlayacak olan 36 milyon dolara ulaşılması artık an meselesi. Daha sonra Chris Roberts'ın kendi uzay gemisini inşa edip gezegenimizden kaçması da olası tabi. Oyun 2015 yılında tam sürümü ile karşımıza çıkacak.

http://oyungezer.com.tr/haber/36028-star-citizen-35-milyon-dolar

KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Oyun patlarsa ne gülerim var ya... Ama patlamasın tabi :D demekki neymiş; milyon dolarlık oyunlar için sülük publisherlara ihtiyaç yokmuş. İyi bir fikir yetiyormuş

Beğenenler: phd

BonecrusherBonecrusher
Üye
Wing Commander felan deniliyordu, ben FMV'li felan bir uzay oyunu gelcek diye düşünüyordum ama öyle olmuycak herhalde?
birkaç kere fund goal'lara bakmıştım ama hep "yeni uzay gemisi koycaz" gibi şeyler görmüştüm.
istiyorum ki şöyle gerçek aktörlerle çevrilen cinematicler olsun, hikaye oynayalım felan...
ama sanırım 2000 tane geminin konulmuş olduğu multiplayer bir oyun olcak?
118118
Üye
Bence bütün parayı Mandate'e versin...

Hatta iki projeyi de birleştirsinler, Michael Hogan falan seslendirme ekibine katılsın.

Bir de Lance Henriksen.

Beğenenler: Fairon

blaxisblaxis
Admin

Wing Commander felan deniliyordu, ben FMV'li felan bir uzay oyunu gelcek diye düşünüyordum ama öyle olmuycak herhalde?
birkaç kere fund goal'lara bakmıştım ama hep "yeni uzay gemisi koycaz" gibi şeyler görmüştüm.
istiyorum ki şöyle gerçek aktörlerle çevrilen cinematicler olsun, hikaye oynayalım felan...
ama sanırım 2000 tane geminin konulmuş olduğu multiplayer bir oyun olcak?

İyi haber şu ki, tek kişilik tarafı da var oyunun: Squadron 42 adında, Star Citizen evreninde efsane olan bir pilot ekibinin hikayesi olacak. Ama oyunun esas olayı sandbox evreni.

Beğenenler: Bonecrusher

RelentlessRelentless
Üye
Ben bunu alalı 1 yıldan fazla oldu sanırım, hala beta falan yok ortada. Gelse de şöyle bir dolansam içinde.
AlphariusAlpharius
Üye
açıkçası ben bu oyundan birşey anlamadım

ondan dolayı para da vermedim

Beğenenler: Fairon, Bonecrusher

FaironFairon
Üye
Alpharius dedi:

açıkçası ben bu oyundan birşey anlamadım

ondan dolayı para da vermedim

Bir Squadron 42 var işte açık olan(ki bayağı heyecanlandırdı beni bu) ama onun haricinde oyunun neye benzeyeceği konusunda neredeyse hiçbir şey oluşmadı kafamda.
discussioncontroller